Lista produktów producenta: HOLISTIC SWEDEN AB

„Zdrowe życie to życie w równowadze”
Równowaga wewnętrzna, kondycja zdrowotna i psychiczna, dobre samopoczucie to elementy składowe podejścia holistycznego.

Holistic Sweden AB jest producentem najwyższej jakości suplementów diety, charakteryzujących się wysoką przyswajalnością. Holistic nie uznaje kompromisów co do jakości, wytwarza możliwie najbardziej naturalne produkty. Holistic to propagowanie wizji zdrowszego świata.


Podstawą jest stałe pogłębianie wiedzy na temat przyczyn chorób i tego, jak ich unikać oraz jak je eliminować.


Filozofia Holistic została stworzona przez Bertila Woska – matematyka, fizyka i filozofa, którego prawdziwą pasją jest medycyna naturalna. Ideą Klucz, w podejściu Bertila Woska do zdrowego trybu życia, jest odbudowa równowagi w organizmie.


Holistic dostarcza nam gotowe rozwiązania, pomagające prowadzić zdrowy styl życia, zadbać o prawidłową dietę, zdrowie oraz dobre samopoczucie. Wszystko to po to, aby każdy mógł odtworzyć równowagę wewnętrzną i przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem i życiem.


CERTYFIKATY


Bezkompromisowa jakość


Produkty Holistic są opracowywane w ścisłej współpracy z dostawcami, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad zawartością, jakością i sposobem działania naszych preparatów. Nie koncentrujemy się na „szybkim usuwaniu” objawów, ale na równoważeniu przyczyny i wspieraniu zdolności organizmu do regeneracji. Nigdy nie idziemy na kompromis, jeśli chodzi o uzyskanie możliwie najlepszej kombinacji składników i ich jakość.


Certyfikacja Szwedzkiej Samoopieki


Kryteria certyfikacji w zakresie Samoopieki opierają się na wymaganiach rządowych, wytycznych branżowych i wymogach wielu międzynarodowych norm żywnościowych, takich jak ISO 22000, ISO 9001, Globalny Standard Bezpieczeństwa Żywności (BRC) oraz Międzynarodowy Standard IFS. Ustalone kryteria certyfikatu dla Samoopieki można znaleźć na szwedzkiej stronie internetowej poświęconej profilaktyce zdrowia.


Członkostwo w Svensk Egenvard


Svensk Egenvard jest organizacją branżową dla firm dostarczających leki ziołowe i ziołowe suplementy diety, zdrową żywność i naturalne produkty do pielęgnacji skóry (kosmetyki naturalne). Celem organizacji jest dostarczanie wiedzy na temat samoopieki konsumentom, mediom i autorytetom społecznym oraz udzielanie swoim członkom wsparcia i informacji. Holistic postępuje zgodnie z branżowymi wytycznymi Svensk Egenvard dotyczącymi Samoopieki i analizy zagrożeń zgodnie z rozporządzeniem UE 852/2004.


Certyfikat KRAV


Holistic jest certyfikowany zgodnie z KRAV, który jest najbardziej znanym szwedzkim oznakowaniem ekologicznym dla żywności, opartym na podstawach ekologicznych o szczególnie wysokich standardach opieki nad zwierzętami, zdrowiem, odpowiedzialnością społeczną i wpływem na klimat.


Certyfikat EKO


Holistic posiada certyfikat zgodnie z Rozporządzeniem UE 834/2007, które stanowi podstawę zrównoważonego rozwoju produkcji ekologicznej.


Członkostwo Nordic Nutrition Council


Nordic Nutrition Council stoi na straży zdrowia publicznego poprzez upowszechnianie wiedzy o żywieniu wśród polityków, mediów, badaczy, pracowników służby zdrowia i ogółu społeczeństwa, bazując na badaniach naukowych.


Substancje dopingujące


Produkty Holistic nie zawierają substancji znajdujących się na liście dopingowej WADA. Holistic odżegnuje się od wszelkich form dopingu.


Należy jednak zwrócić uwagę na kilka spraw: ekstrakty z gruczołów AdrenaWhole i AdrenaCortex powinny być przyjmowane wyłącznie w porozumieniu z lekarzem.


Glukosaminsulfat med.


MSM jest w Szwecji zarejestrowany jako lek. Holistic StressBalans, OrtoIF, OrtoRen, OrtoLugn, OrtoDetox i AdrenaLow zawierają od 30% do 45% etanolu, zgodnie z informacją znajdującą się na opakowaniu.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 22 elementów