Lista produktów producenta: PROGRESS LABS

Progress Labs naturalna suplementacja na miarę XXI wieku. Zatroszcz się z o swoje zdrowie i sylwetkę.

Progress Labs - naturalne witaminy oraz suplementy, które wspomagają Twój organizm.


Połączenie doświadczenia, najnowszych odkryć naukowych i innowacyjnego podejścia do suplementacji diety. Produkty, które wyjątkowo efektywnie wspomagają odchudzanie.


Inspiracji dla innowacyjnych suplementów diety - świat roślin, niezwykła skarbnica substancji, która sprawia, że spalanie tkanki tłuszczowej jest łatwiejsze. Piperyna, kapsaicyna, ekstrakt z afrykańskiego mango - to tylko kilka spośród składników, dzięki którym powrót do szczupłej, atrakcyjnej sylwetki jest szybszy i bardziej komfortowy.


Naturalne składniki to nie tylko widoczne w krótkim czasie rezultaty odchudzania. To również pełne bezpieczeństwo kuracji – bez obaw o skutki uboczne i problemy zdrowotne. Dzięki temu, suplementy diety oraz witaminy sygnowane marką Progress Labs to produkty, którym możesz bez wahania zaufać.


Progress Labs to :


  • Innowacyjne laboratorium – technologie na miarę XXI wieku

  • 100% sprawdzonych składników zaufanego pochodzenia

  • suplementy i witaminy powstają pod ścisłą kontrolą, a jakość wszystkich elementów, które je tworzą jest dla nas priorytetem, wszystkie nasze produkty spełniają kryteria zawarte w rozporządzeniu Farmakopea Europejska 8.0

  • GMP (Good Manufacturing Practices)

  • GHP (Good Hygienic Practice)

  • HACCP (Hazard Analysis Critical Control Points) zgodne z normami UE (numer wpisu do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej: HŻ.P.27/8512/2016

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów