Lista produktów producenta: PHARMOVIT

Suplementy diety wyprodukowane w Polsce.

Organiczne minerały i witaminy w naturalnej formie.

Ekstrakty roślinne z najczystszych rejonów ziemi.

Produkty w 100% naturalne. Bez chemicznych dodatków.

Wolne od GMO. 

Polski producent suplementów diety od 2013 roku tworzy szeroką gamę produktów od ekstraktów roślinnych, witamin czy minerałów przez produkty z aronii oraz produkty BIO z certyfikatem PL-EKO-04, po suplementy dla osób aktywnych fizycznie tworzone pod marką GymFood.


Firma Pharmovit posiada własną linię produkcyjną z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, a także magazyn surowców oraz wyrobów gotowych. Dzięki temu może zagwarantować Klientom najwyższą dbałość o każdy etap powstawania produktu. Firma spełnia najwyższe standardy GMP oraz HACCP..


Naturalne witaminy i minerały występujące w przyrodzie to zdecydowanie najlepsza forma wzmacniania organizmu. Wysoka biodostępność, lepsze działanie i identyczny jak w przyrodzie sposób występowania, to ich największe atuty. Podane w celulozowej kapsułce, zadowolą najbardziej wymagających klientów.


Producent organicznych i konwencjonalnych ekstraktów roślinnych.


Rośliny, które w fitoterapii wykorzystywane były od tysięcy lat, teraz są o wiele łatwiej dostępne. Silnie skoncentrowane, naturalne ekstrakty. Brak sztucznych substancji pomocniczych bardzo korzystnie wyróżnia je na tle innych produktów.Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 50 elementów