Lista produktów producenta: NOW Foods

 ZDROWIE DLA KAŻDEGO.

Szeroki wybór odżywek i suplementów diety. W ofercie dostępne są witaminy, minerały , aminokwasy,  preparaty o działaniu antyoksydacyjnym, przeciwbakteryjnym, zmniejszającym apetyt, wspomagającym redukcję tkanki tłuszczowej i poprawiającym trawienie. Wszystkie produkty wykonane są na bazie naturalnych składników.

Powstanie firmy NOW zapoczątkował  przedsiębiorca i chemik Paul Richard w 1948 r podejmując pierwsze inwestycje w obszar  dziedziny zdrowej żywności i suplementacji. Kupił za 900$ Fearn Soya Foods - chicagowską firmę zajmującą się produkcją zbożowych i roślinnych wyrobów. 1968 r. Elwood Richard założył NOW Foods. Zdarzenie to było początkiem kolejnych dekad zapewniania wymagającym konsumentom zdrowych i naturalnych produktów idących w parze z jakością na najwyższym poziomie. NOW wyszło z założenia, że zdrowie nie jest tylko dla zamożnych ale potrzebują go wszyscy. Od tego czasu NOW oferuje witaminy, suplementy i kosmetyki dla każdego i na każdą kieszeń. Aktualnie NOW Foods jest jedną z lepiej sprzedających się marek produktów naturalnych. Posiada liczne certyfikaty potwierdzające jej jakość, jest niejednokrotnym zwycięzcą w kategorii producentów żywności i szanowanym liderem w dziedzinie nauk o naturalnej suplementacji odżywczej.


Now Foods to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, która oferuje szeroki wybór odżywek i suplementów diety. W ofercie dostępne są witaminy, minerały , aminokwasy,  preparaty o działaniu antyoksydacyjnym, przeciwbakteryjnym, zmniejszającym apetyt, wspomagającym redukcję tkanki tłuszczowej i poprawiającym trawienie. Wszystkie produkty wykonane są na bazie naturalnych składników.


Now Foods -  marka,  na rynku działa od lat 40. XX wieku a obecnie jej obszar działania powiększył się do 70 krajów na całym świecie. Now Foods to producent suplementów, który dysponuje kilkoma zakładami produkcyjnymi i dystrybucyjnymi w USA oraz Kanadzie.

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów