Obniżka! fin Aleramis- alergia Zobacz większe Promocyjna cena

Fin Aleramis

FINCLUB

Nowy produkt

50 ml

Fin Aleramis - przeciw alergiom

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Ostatnie egzemplarze!

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


56,33 zł

-7,90 zł

Zamiast 64,23 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Znizki z kartą Klubową

Więcej informacji

Fin Aleramis suplement diety pomocny w walce z

alergią.

Suplement diety fin Aleramis zawiera wyciąg z rośliny pachnotka zwyczajna (Perilla frutescens), która wspomaga ochronę organizmu przed zanieczyszczonym środowiskiem. 

Pachnotka zwyczajna od setek lat w wielu krajach Dalekiego Wschodu (m. in. w Chinach i Japonii) stosowana jest jako przyprawa do  przyrządzania potraw z owoców morza nie tylko ze względu na jej walory zapachowe, lecz także żeby uniknąć alergii pokarmowych, jakie te owoce morza często wywołują.

Naukowcy przyjrzeli się tej roślinie starannie a  ich badania  doprowadziły ich do zadziwiających odkryć i dały szanse na spektakularny postęp w działaniu prewencyjnym  wszelkich objawów alergicznych. Pachnotka zwyczajna ujawniła szeroką gamę zadziwiających i cennych właściwości, które czynią z niej bez wątpienia skutecznego  naturalnego sojusznika  w walce z oznakami alergii.

Dzięki zawartości polifenoli,  skoncentrowany ekstrakt z ziaren pachnotki prezentuje szerokie działanie prozdrowotne.

Pomijając znaczenie unikania alergenów i eliminowania ich z otoczenia, warto pamiętać o tym, że pachnotka może stać się istotnym elementem kuracji antyalergicznej w przypadku:

  • kataru siennego (nieżyt nosa lub katary sezonowe)

  •  astmy

  •  alergii na roztocza

  •  alergii na sierść

  •  alergii na pióra

  •  chronicznego alergicznego bronchitu

  •  wycieków z nosa

  •  łzawienia

  •  zatkania nosa (chronicznego).

Perilla frutescens zawiera substancje, które pomagają łagodzić reakcje na dym, kurz, pył, grzyby i roztocza. Ten roślinny produkt nie obniża koncentracji, nie wywołuje senności, ani uzależnień.

Składniki:składnik roślinny: ekstrakt z pachnotki zwyczajnej (Perilla frutescens) 100%, zawartość alkoholu 10%.
Zawartość składników:w 20 kroplach:0,9 mg ekstraktu z pachnotki zwyczajnej, co odpowiada 5 g świeżych liści pachnotki zwyczajnej.
Zawartość:50 ml
Sposób użycia:20-30 kropli 2x dziennie, rano i w południe po posiłku, rozcieńczyć w wodzie.
Uwagi :Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie nadaje się dla dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.
Wyłączny dystrybutor:FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent:Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finlandia

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Naturalne suplementy diety z Finclubu to produkty o wysokiej biodostępności dla organizmu.

Producentem naturalnych suplementów diety jest fińska firma Hankintatukku Oy. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Suplementy diety z Finclubu spełniają najwyższe normy jakości na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu do klienta - Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji.

Proces uprawy i zbioru roślin jest zgodny z normami   GAP-Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza (uprawa bez zastosowania pestycydów, ręczny zbiór roślin, uprawy w rejonach czystych ekologicznie).

Składniki naturalnych suplementów z Finclubu  zostały opracowane w oparciu o badania naukowe, światowe bazy danych i najnowszą wiedzę naukową w połączeniu ze sprawdzonymi, często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej.

Firma Finclub to dostawca o wysokim autorytecie w dziedzinie suplementów obecna na rynku od ponad 25 lat.

Finclub stworzył Gremium Lekarskie - gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Naturalne suplementy diety w ofercie  Finclubu nie są testowane na zwierzętach.

 

 

Opinie

Napisz opinię
Fin Aleramis

Fin Aleramis

50 ml

Fin Aleramis - przeciw alergiom

Produkty powiązane