KOREAN GINSENG STAR-libido Zobacz większe

KOREAN GINSENG STAR

STARLIFE PL Sp. z o.o.

Nowy produkt

60 kapsułek

KOREAN GINSENG STAR z żeń-szenia koreańskiego.  

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 21 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 21 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,10 zł.


131,48 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

KOREAN GINSENG STAR z żeń-szenia koreańskiego - adaptogen- wspomaganie i ochrona organizmu.

Żeń-szeń właściwy jest rośliną, stosowaną w rejonie Azji od prawie 5.000 lat. Rośnie tam od czasów trzeciorzędu, czyli ponad milion lat temu. Zdołał przetrwać surowe warunki i zmiany klimatu., Zatem jest niezasprzeczalny symbolem siły życia na Ziemi. Istnieją korzenie liczące od 300 do 400 lat. Ze względu na możliwości jego wykorzystywania przez ludzi są mu przypisywane prawie magiczne właściwości.
W dawnych Chinach i Japonii był symbolem młodości, zdrowia, sprawności i witalności, stosowano go niemal na wszystkie dolegliwości fizyczne i psychiczne człowieka. Najczęściej używaną częścią żeń-szenia jest jego korzeń. Żeń-szeń był na bieżąco stosowany przez chińskich cesarzy i członkow ich dwór. Pierwsze udokumentowane zapisy o zastosowaniu tej rośliny do celów leczniczych w medycynie chińskiej pochodzą z zielnika spisanego przed dwoma tysiącami lat.
Ta wspaniała roslina zawiera mieszaninę kilkudziesięciu unikalnych substancji, silnie działających, które stanowią ponad 20% masy suszonego korzenia. Żeń-szeń króluje wśród zwykłych substancji pobudzających takich jak kawa, herbata, nikotyna, napoje energetyzujące itd.. Jego działaniejest zauwazlane w dłuzszym czasie , działa wolniej, ale jest długotrwałe.

Żeń-szeń jest podstawowym przedstawicielem grupy roślin wzmacniających organizm- adaptogenów.

Nie jest toksyczny i nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych czy przeciwwskazań.

Żeń-szeń wspiera zachowanie dobrego poziomu funkcji poznawczych.

Przyczynia się do unormowania krążenia krwi, które jest wiązane ze sprawnością mózgu i reaktywnością.

Wspiera aktywność psychiczną i poznawczą – pamięć, koncentrację i witalność.

Wspomaga w utrzymaniu zdolności fizycznych i psychicznych także w sytuacji osłabienia, wyczerpania, zmęczenie i utraty zdolności koncentracji.

Wpływa korzystnie na poziom glukozy we krwi i metabolizm insuliny.

Działa, jako przeciwutleniacz. Wspomaga naturalne zdolności obronne organizmu i prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.

Żeń-szeń korzystnie wpływa również na zdrowie seksualne i zwiększa satysfakcję seksualną.


Składniki (2 kapsułek): olej sojowy; koreański czerwony żeń-szeń (Panax ginseng ekstrakt z korzenia 15:1, w tym 68 mg ginsenozydy) 1.020 mg; otoczka kapsułki: żelatyna; substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; woda; barwnik: tlenek żelaza.
W celu szybszej orientacji w ilości substancji aktywnych, w ekstraktach wykazane zostały ich rzeczywiste (pierwotne) ilości.
Zalecane dzienne spożycie: 1 kapsułka 2x dziennie.

Opakowanie: 60 kapsułek

Przeciwwskazania: Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Zawiera składniki alergenne: soję i jej pochodne.

Uwagi: Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Suplementy diety firmy STARLIFE to produkty przygotowane w oparciu o unikatowe formuły i receptury. Stworzone z inspiracji naturą, wzbogacone naukową wiedzą ekspertów do spraw żywienia, w myśl holistycznej koncepcji zdrowia. Każdy produkt zawiera naturalne składniki.

Naturalne suplementy firmy STARLIFE są źródłem siły i energii, jakiej potrzebuje każdy z nas, by jego życie było aktywne i twórcze.

Suplementy diety firmy STARLIFE wytwarzane są w USA.

Produkcja i konfekcjonowanie produktów spełnia najwyższe normy jakości certyfikowane jako GMP – Good Manufacturing Practice (Dobra Praktyka Produkcyjna). Cały proces podlega najwyższemu stopniu kontroli, który odpowiada rygorystycznym normom farmaceutycznym. Najwyższa jakość produktów firmy STARLIFE oparta jest na unikalnej technologii przetwarzania  gwarantuje efektywne przyswajanie .

Produkty firmy STARLIFE nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Napisz opinię
KOREAN GINSENG STAR

KOREAN GINSENG STAR

60 kapsułek

KOREAN GINSENG STAR z żeń-szenia koreańskiego.  

Produkty powiązane