SHOCK STAR -stawy, kości Zobacz większe

SHOCK STAR

STARLIFE PL Sp. z o.o.

Nowy produkt

60 kapsułek

SHOCK STAR-chrząstka rekina 

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 19 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 19 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,90 zł.


119,44 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

SHOCK STAR-chrząstka rekina-zdrowie kości i sprawność stawów.

SHARK STAR zawiera chrząstkę rekina, która wspiera budowanie silnego kośćca i regenerację ubytków chrzęstnych, Pomocny w przypadkach: zmian zwyrodnieniowych i stanach zapalnych stawów, egzem, łuszczycy, wypadaniu włosów i łamliwości paznokci.

W chrząstce rekina znajduje się wiele aktywnych biologicznie składników o dobroczynnym wpływie na organizm człowieka.

Składniki chrząstki rekina mogą przyczyniać się do poprawy komfortu poruszania się w przypadku wielu dysfunkcji układu kostnego tj. schorzenia artretyczne, urazy stawów, reumatyzm czy osteoporoza.

Ze względu na dobry wpływ chrząstki rekina na układ kostno-stawowy mogą ją zażywać osoby o dużej aktywności ruchowej np. sportowcy w celu poprawienia wydolności stawów w stanie przeciążenia, zwiększenia wytrzymałości i elastyczności chrząstki stawowej oraz wsparcia regeneracji stawów i więzadeł po wysiłku fizycznym.

Chrząstka rekina wspomaga elastyczność skóry i cery oraz jakość włosów i paznokci.

Chrząstka rekina zażywana regularnie może przyczynić się do wzmacnia odporności naszego organizmu.

Chrząstka rekina jest preparatem przeznaczonym dla osób dorosłych, u których zakończył się już proces wzrostu. Wpływ na stawy i układ kostny jest odpowiedni tylko dla w pełni rozwiniętych organizmów. Nie powinny stosować chrząstki rekina dzieci, młodzież oraz kobiety w ciąży i matki karmiące

Zalecane dzienne spożycie
1 kapsułka 2× dziennie.

Składniki (2 kapsułek): Chrząstka rekina 1.500 mg; żelatyna; substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu); substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu. Kapsułka żelatynowa.
W celu szybszej orientacji w ilości substancji aktywnych, w ekstraktach wykazane zostały ich rzeczywiste (pierwotne) ilości.

UWAGA: Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Produkt nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu suchym i ciemnym w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Najlepiej spożyć przed: Data minimalnej trwałości, będąca jednocześnie numerem partii, znajduje się w górnej części opakowania.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Suplementy diety firmy STARLIFE to produkty przygotowane w oparciu o unikatowe formuły i receptury. Stworzone z inspiracji naturą, wzbogacone naukową wiedzą ekspertów do spraw żywienia, w myśl holistycznej koncepcji zdrowia. Każdy produkt zawiera naturalne składniki.

Naturalne suplementy diety firmy STARLIFE wytwarzane są w USA.

Produkcja i konfekcjonowanie produktów spełnia najwyższe normy jakości certyfikowane jako GMP – Good Manufacturing Practice (Dobra Praktyka Produkcyjna). Cały proces podlega najwyższemu stopniu kontroli, który odpowiada rygorystycznym normom farmaceutycznym.

Najwyższa jakość produktów firmy STARLIFE oparta jest na unikalnej technologii przetwarzania  gwarantuje efektywne przyswajanie .

Produkty firmy STARLIFE nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Napisz opinię
SHOCK STAR

SHOCK STAR

60 kapsułek

SHOCK STAR-chrząstka rekina 

Produkty powiązane