OstroVit Pharma Melatonina w sprayu - trudności w zasypianiu- lepsza jakość snu Zobacz większe

OstroVit Pharma Melatonina w sprayu

OSTROVIT

Nowy produkt

 30 ml 

OstroVit Pharma Melatonina w sprayu- na trudności ze snem

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


18,52 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

OstroVit Pharma Melatonina w sprayu - suplement diety dla osób mających trudności ze snem.

OstroVit Pharma Melatonina to suplement diety przygotowany z myślą o osobach mających problemy z zasypianiem. Zastosowanie unikalnej formy preparatu w sprayu sprawia, że składniki aktywne suplementu szybko przenikają do układu krwionośnego i efekt działania melatoniny jest zancząco szybszy niż w tradycyjnej formie.

Melatonina:

  • przyczynia się do poprawy jakości snu

  • pomaga w łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej (jet lag)

  • pozytywnie wpływa na czas potrzebny do zaśnięcia - łatwiejsze zasypianie

  • pomaga dłużej spać i rzadziej się przebudzać

Składniki: Substancja wypełniająca: glicerol; woda oczyszczona, melatonina.

Produkt może zawierać mleko (łącznie z laktozą), soję, orzeszki ziemne, inne orzechy, nasiona sezamu, zboża zawierające gluten, jaja, skorupiaki, ryby.

Ilość porcji w opakowaniu: 276

Wielkość porcji: 1 aplikacja

Składniki aktywne

1 aplikacja

Melatonina

1 mg


Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. 1 aplikacja 30 minut przed snem. Zaleca się dozować preparat pod język. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.  Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 1 mg melatoniny krótko przed pójściem spać lub 0.5 mg krótko przed pójściem spać pierwszego dnia podróży i przez kolejne kilka dni po przybyciu do celu podróży.

Uwagi: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.  Nie należy stosować w okresie prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn, nie łączyć ze spożywaniem alkoholu i z innymi lekami, w tym roślinnymi.

Sposób przechowywania: Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych

NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED: Patrz spód opakowania. Spożyć w ciągu 2 miesięcy od otwarcia opakowania. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Opinie

Napisz opinię
OstroVit Pharma Melatonina w sprayu

OstroVit Pharma Melatonina w sprayu

 30 ml 

OstroVit Pharma Melatonina w sprayu- na trudności ze snem

Produkty powiązane