Monakolina K Czerwone Drożdże Ryżu- regulacja poziomu cholesterolu Zobacz większe

Monakolina K Czerwone Drożdże Ryżu

WISH Pharmaceutical

Nowy produkt

60 kapsułek

Monakolina K - ekstrakt z czerwonego ryżu

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


31,94 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

Monakolina K - ekstrakt z fermentowanego  czerwonego ryżu dla utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu.

Miażdżyca uznawana za chorobę cywilizacyjną. Za jej główną przyczynę uznawana  jest dyslipidemia, oznaczająca odbieganie od przyjętych norm poziomu lipidów i lipoprotein w osoczu krwi. Cholesterol występujący w organizmie ludzkim jest niezbędny dla jego prawidłowego funkcjonowania. Jednak  za wysoki poziom „złego” cholesterolu zwiększa się ryzyko poważnych chorób. Monakolina K to ekstrakt z czerwonego ryżu. Nazywana bywa naturalną fitostatyną ze względu na to, że przyczynia się do utrzymania odpowiedniego poziomu.  Monakolina K jest całkowicie naturalna i to zdecydowanie jej największa zaleta. Monakolina K pochodzi z czerwonego ryżu, który został poddany fermentacji. Odkryto, że przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu lipidów (cholesterolu LDL, cholesterolu HDL i trójglicerydów).

Monokolina K:

  • pomaga w regulacji poziomu cholesterolu do normatywnego

  • sprzyja ochronie organizmu przed rozwojem miażdżycy

  • pomaga utrzymać sprawne funkcjonowanie układu krążenia

  • wspiera ochronę organizmu przed chorobami cywilizacyjnymi ( nadciśnienie, udar, wylew)

Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 10 mg monakoliny K z produktów z fermentowanego czerwonego ryżu. Każda kapsułka zawiera ekstrakt fermentowanego czerwonego ryżu - 250mg w tym: monakolina K (4%)- 10mg

SKŁADNIKI

PORCJA DZIENNA/JEDNA KAPSUŁKA

ekstrakt fermentowanego czerwonego ryżu -

w tym

monakolina K (4%)

Inulina 

250mg 

10mg

100mg

Vcaps® - kapsułki wykonane z półsyntetycznej hypromelozy, pozwalają na kontrolowanym uwalnianiu się substancji aktywnych przez co nie podrażniają żołądka.

Brak sztucznych wypełniaczy - w składzie kapsułki nie występują substancje takie jak: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), wodorofosforan wapnia, ditlenek krzemu, celuloza mikrokrystaliczna.

Produkt odpowiedni: dla wegan i wegetarian.

100% bezpieczny - bez skrobi, bez soli, bez cukru, nie zawiera glutenu, jaj, soi, białka mleka i laktozy

Produkt został wzbogacony dodatkowo o prebiotykt Orafti®GR (korzeń z cykorii) Belgijskiej firmy BENEO

Składniki: ekstrakt z fermentowanego czerwonego ryżu (Monascus purpureus), inulina Orafti®GR (korzeń cykorii), kapsułka Vcaps® (celuloza roślinna - hydroksypropylometyloceluloza - składnik otoczki)

Sposób użycia: 1 kapsułka jeden raz dziennie, popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia

Opakowanie: 60 kapsułek/25,5g masa netto Termin przydatności: 2 lata od daty produkcji

Kraj pochodzenia: Polska Producent: WISH Group

WISH GROUP:

Innowacyjne laboratorium – technologie na miarę XXI wieku. 100% sprawdzonych składników zaufanego pochodzenia. Suplementy i witaminy powstają pod ścisłą kontrolą. Jakość wszystkich elementów, które je tworzą jest priorytetem. Wszystkie produkty spełniają kryteria zawarte w rozporządzeniu Farmakopea Europejska 8.0. GMP (Good Manufacturing Practices).  GHP (Good Hygienic Practice). HACCP (Hazard Analysis Critical Control Points) zgodne z normami UE (numer wpisu do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej: HŻ.P-422-27-7597).

Opinie

Napisz opinię
Monakolina K Czerwone Drożdże Ryżu

Monakolina K Czerwone Drożdże Ryżu

60 kapsułek

Monakolina K - ekstrakt z czerwonego ryżu

Produkty powiązane