Wiosenne porządki w organizmie z zastosowaniem naturalnych suplementów diety.

Jak zawsze  w okresie wczesnej wiosny czujemy się trochę wyczerpani i przeciążeni.  Organizm  daje znać, że  oczekuje od nas pomocy i należy wspomóc jego sprawność.

Najczęściej pojawiające się sygnały to: zaburzenia trawienia, uczucie ciągłego zmęczenia, drażliwość, złe samopoczucie, brak energii, przybywanie na wadze, szara cera, matowe, osłabione włosy, łamliwe paznokcie.

Organizm jest wyposażony w naturalne mechanizmy oczyszczania ciała, które bez przerwy pracują. Służą temu wątroba, nerki i jelita, dzięki którym usuwane są niestrawione resztki pokarmu wraz z toksynami.  To one potrzebują szczególnej troski.

Nasza propozycja : 

Więcej pomocnych produktów znajdziesz tutaj

Z nadejściem wiosny dobrze jest  wesprzeć procesy metaboliczne, oczyścić organizm z zimowych zaległości, wesprzeć florę bakteryjną, zregenerować „przemęczone” ciężkostrawną, zimową dietą narządy i przywrócić prawidłowe pH w organizmie.

 Dobrze jest skorzystać z suplementów pomagających w regulacji  mikroflory.

 Aby poprawić metabolizm i „ spalać „ nieco sprawniej a jednocześnie uzyskać więcej energii  i poprawić ogólną witalność i uzyskać zgrabniejszą sylwetkę proponujemy:

Więcej produktów znajdziesz tutaj