InsulinmedTM-wysoki poziom cukru Zobacz większe

InsulinmedTM

PHARMOVIT

Nowy produkt

60 kapsułek

Insulinmed TM- regulacja poziomu glukozy

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,70 zł.


46,20 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

Insulinmed™ mieszanka ekstraktów i minerałów wspomagająca  regulacje poziomu glukozy.

Wszechobecny stres, coraz mniej wartościowe pod względem odżywczym pokarm, nadużywanie leków itp. Mogą przyczynić się do rozwoju chorób cywilizacyjnych. Jedna z nich jest cukrzyca. Aby jej zapobiec należy tak naprawdę dbać zarówno o biologiczna jaki psychologiczną sferę naszego życia.

Glukoza to cukier prosty - „paliwo energetyczne ‘’dla całego organizmu. Węglowodany z pokarmów, rozkładają się do glukozy (oraz innych cukrów prostych). Następnie są wchłaniane w jelicie cienkim i rozprowadzane z krwią do wszystkich komórek organizmu. Organizm potrzebuje glukozy do produkcji energii. Często w przypadku spadku poziomu glukozy odczuwamy uczucie słabości, ponieważ nasz mózg informuje nas o tym, że ilość dostarczanej glukozy jest niewystarczająca. 

Zużycie cukrów przez organizm zależy od insuliny, hormonu wytwarzanego przez trzustkę. Insulina kieruje glukozę do wnętrza komórek. Życie bez glukozy, czy też insuliny jest niemożliwe. Dlatego tak istotne jest utrzymanie poziomów tych substancji w określonych przedziałach wartości.

U zdrowej osoby poziom glukozy po zjedzonym posiłku wzrasta nieznacznie. W celu obniżenia poziomu tego cukru następuje większe wydzielanie insuliny przez trzustkę. Ilość wydzielanej insuliny zależy od wielkości oraz składu posiłku, jaki zjedliśmy.

Jeśli poziom glukozy za bardzo się obniży – co zdarza się w przerwach między posiłkami lub po wyczerpującym wysiłku fizycznym - wydzielany jest glukagon (inny hormon produkowany przez trzustkę). Wówczas wątroba otrzymuje informację o konieczności powtórnego przekształcenia glikogenu (rezerwy energetycznej przechowywanej w tym narządzie) w glukozę. Pozwoli to przywrócić prawidłowy poziom tego cukru we krwi. Jeśli ten mechanizm kontrolny działa poprawnie, poziom glukozy we krwi utrzymuje się na w miarę stałym poziomie. Z kolei, gdy równowaga ta zostaje zaburzona i ilość cukru we krwi wzrasta, organizm stara się go unormować poprzez zwiększoną produkcję insuliny oraz wydalanie glukozy z moczem.

Nadmiernie wysoki poziom cukru we krwi prowadzi do postępującego zniszczenia organów, przede wszystkim nerek, oczu, serca oraz naczyń krwionośnych i nerwów. Przewlekła hipoglikemia może z kolei skończyć się uszkodzeniem mózgu oraz nerwów obwodowych.


Insulinmed™ zawiera mieszankę wysoko skoncentrowanych ekstraktów i minerałów zamkniętych w roślinnej kapsułce Vcaps®.

Skład: 

 1. Pieprz czarny wspiera trawienie i wchłanianie składników odżywczych oraz zwiększa skuteczność składników ziołowych.

 2. Morwa biała może przyczynić się do utrzymania równowagi metabolicznej i węglowodanów w organizmie.

 3. Cynamonowiec pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi

 4. Gurmar pomaga utrzymać apetyt na prawidłowym poziomie.

 5. Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.


100% czysty skład  z dodatkiem BioPerine®

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: spożywać 1 kapsułkę 2 razy dziennie. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 2 kapsułki.

Składniki w porcji dziennej

2 kapsułki

 • Ekstrakt 4:1 z liści morwy białej (Morus alba)
 • 350,00 mg
 • GS4 PLUS® Ekstrakt z liści gurmar (Gymnema sylvestre)
 • - w tym kwas gymnemowy
 • 200,00 mg
 • 50,00 mg
 • Ekstrakt 4:1 z kory cynamonowca (Cinnamomum zeylanicum)
 • 200,00 mg
 • BioPerine® ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum)
 • - w tym piperyna
 • 3,00 mg
 • 2,85 mg
 • Chrom
 • 40,00 µg (100% RWS)*

*RWS - Referencyjne Wartości Spożycia

GS4 PLUS® i BioPerine® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy SABINSA.

Masa netto: 28,58g

Zawartość opakowania: 60 kapsułek

Warunki przechowywania: Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia

Produkt nie zawiera syntetycznych substancji wypełniających, przeciwzbrylających oraz barwników.

Producent: Pharmovit 

Preparaty wyprodukowane w Polsce.
Produkty w 100% naturalne.
Bez chemicznych dodatków.
Wolne od GMO.
Informacje zamieszczone na tej stronie
służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania.
Prezentowany produkt jest suplementem diety .

Opinie

Napisz opinię
InsulinmedTM

InsulinmedTM

60 kapsułek

Insulinmed TM- regulacja poziomu glukozy

Produkty powiązane