OstroVit Berberyna 90 tab- poziom glukozy Zobacz większe

OstroVit Berberyna 90 tab

OSTROVIT

Nowy produkt

90 tabletek

OstroVit Berberyna - poziom glukozy

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


18,52 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

OstroVit Berberyna to suplement diety dla regulacji poziomu glukozy i gospodarki insulinowej organizmu. 

Berberyna ma pozytywny wpływ na pracę jelit, oraz regulację wyściółki jelitowej co pomaga w funkcjonowanie układu pokarmowego.  Może być stosowana w przypadkach rozregulowania gospodarki cukrowej i insulinowej organizmu ponieważ wpływa na wzrost ilości, jak również czułość receptorów insulinowych. Opóźnia rozkład węglowodanów złożonych do cukrów prostych. Naśladuje działanie insuliny, zwiększając zużycie glukozy, dzięki czemu nazywana jest insulinomimetykiem.. Wykazuje korzystne właściwości przy redukcji masy ciała

Berberyna pomaga zwiększyć aktywność adiponektyny (hormonu wydzielanego przez tkankę tłuszczową, który odgrywa rolę w poprawie wrażliwości insulinowej) co powoduje, że berberyna należy do suplementów diety wspomagających redukcję tkanki tłuszczowej - przez regulację glikemii, a także poprzez wpływ na hormony, które wydzielane są przez tkankę tłuszczową.

Berberyna posiada również wpływ na pamięć. Może być ona stosowana jako środek poprawiający funkcje kognitywne oraz memoryzację w głównej mierze przez wpływ na szlaki cholinergiczne.

Berberyna:

  • pomaga obniżyć poziom glukozy we krwi
  • pozytywnie wpływa na pracę jelit
  • wykazuje korzystne działanie przy redukcji masy ciała
  • wspomaga pracę mózgu (pamięć, koncentracja)

OstroVit Berberyna zawiera 90 porcji produktu. 1 porcja = 1 tabletka. Standaryzacja 2% na 10 mg berberyny

Sposób użycia: spożywać 1 porcję (1 tabletka) dziennie podczas posiłku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące.

 Jakość potwierdzona laboratoryjnie.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Opinie

Napisz opinię
OstroVit Berberyna 90 tab

OstroVit Berberyna 90 tab

90 tabletek

OstroVit Berberyna - poziom glukozy

Produkty powiązane