Nowy 7Nutrition ZMB + GMC - sen, regeneracja organizmu w czasie snu Zobacz większe

7Nutrition ZMB + GMC

7NUTRITION

Nowy produkt

90 kapsułek

7Nutrition ZMB + GMC - regeneracja w czasie snu

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


36,11 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

7Nutrition ZMB + GMC - kompleksowy suplement  regeneracji organizmu w czasie snu.

7Nutrition ZMB + GMC 7 najbardziej wartościowych składników, które tworzą niezastąpiony zestaw regeneracji nocnej dla Twojego organizmu. Najbardziej kompletny produkt na noc dostępny na polskim rynku.

Kompleks Magnezu, Tlenku Magnezu, Cytrynianu Cynku i Witaminy B6 w dużych stężeniach czyni naszą autorską formułę ZMB najbardziej optymalną dla organizmu. Podniesienie produkcji własnego testosteronu w okresie nocnym do 40% oraz hormonu wzrostu do 20% odpowie za zwiększenie masy mięśniowej, redukcję tkanki tłuszczowej i usprawnienie efektów treningowych.

7Nutrition ZMB + GMC - kompleksowy suplement regeneracji nocnej:

  • przyczynia się do wzrostu produkcji własnego testosteronu 

  • wspiera podniesienie produkcji hormonu wzrostu

  • pomaga uzyskać bardzo głęboki i trwały sen, dzięki synergii składników : GABA + melatonina

  • przyczynia sie do podniesienie poziomu GLUTATIONU, najsilniejszej substancji ochronnej naszego organizmu dzięki Cysteinie i Witaminie E

Działanie składników :

  1. Cynk, Magnez, B6: Połączenie Cytrynianu Magnezu, Tlenku Magnezu, Cytrynianu Cynku i Witaminy B6 najbardziej optymalne dla organizmu. Przyczynia się do podniesienie produkcji przez organizm, własnego testosteronu w okresie nocnym do 40% oraz hormonu wzrostu do 20%. Uzyskanie takiego efektu sprzyja zwiększeniu masy mięśniowej, redukcję tkanki tłuszczowej i usprawnienia efekty treningów.
  2. GABA: Powstaje w wyniku dekarboksylacji kwasu glutaminowego. Kwas GABA ma największy wpływ na sen i regenerację organizmu podczas snu. Wpływa na odprężenie organizmu oraz sprzyja zwiększeniu poziomu naturalnego hormonu wzrostu. GABA pomaga uzyskać lepszą jakość snu, sen jest głębszy, mózg jest bardziej zregenerowany, a cały organizm lepiej odprężony i gotowy do działania po dobrze przespanej nocy. Dodatkowo stabilizuje ciśnienie krwi i zmniejsza ryzyko skurczów.
  3. Melatonina: Melatonina jest produkowana przez szyszynkę. Nazywana jest „hormonem snu”. Odpowiada za regulację dobowego cyklu snu i czuwania – jest zegarem wyznaczającym organizmowi naturalną porę zasypiania i budzenia się. Jeśli ten cykl zostanie zaburzony, cały organizm przestaje prawidłowo funkcjonować. Po okresie dojrzewania ludzki organizm produkuje zmniejszoną ilość melatoniny naturalnie, tak więc warto suplementować ten hormon przed snem. Melatonina reguluje rytm biologiczny snu i czuwania. Jest niezbędna dla jakościowo dobrego snu. Działa synergicznie z kwasem GABA. Dodatkową zaletą melatoniny, która jest antyosydanem,  jest skuteczność w usuwaniu wolnych rodników.
  4. N-Acetyl L-Cysteiny (NAC): Aminokwas siarkowy cysteiny. Cysteina wchodzi w skład białek strukturalnych. Ma bardzo silne właściwości antyoksydacyjne przez co przyczynia się do oczyszczania organizm z toksyn i wolnych rodników. Uczestniczy w procesie syntezy glutationu. - najsilniejszego przeciwutleniacza  w organizmie człowieka. Glutation odbudowuje białka mięśniowe. Ma właściwości anaboliczne oraz antyoksydacyjne. Cysteina jest szczególnie przydatna dla intensywnie trenujących oraz ludzi narażonych na stres.
  5. Witamina E: Jest antyoksydantem. Ma duży wpływ na procesy fizjologiczne. Wspiera ochronę przed wolnymi rodnikami. „Współpracje”  z innym antyutleniaczem cysteiną. Pozytywnie wpływa na układ nerwowy oraz sprawność seksualną. Jest potrzebna osóbom, które często korzystają z komputerów, telefonów komórkowych i innych urządzeń, które emitują pole elektromagnetyczne. Witamina E tworzy naturalną barierę ochronną dla naszych komórek.

 

Sposób użycia: 3 kapsułki przed snem, popijając dużą ilością wody. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 

Składniki:

Zawartość składników w porcji dziennej : 3 kapsułki

Cytrynian Magnezu i Tlenek Magnezu

1008

mg

 w tym Magnez

503

mg

134%      RWS

GABA

750

mg

N-Acetyl L-Cysteina

150

mg

Cytrynian Cynku

32

mg

 w tym Cynk

10

mg

100% RWS

Witamina E

39

mg

325% RWS

Witamina B6

10

mg

714% RWS

Melatonina

990

mg

*RWS = Referencyjna Wartość Spożycia dla osoby dorosłej

 

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Uwagi: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt nie może być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i karmiące Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Producent: 7FIT s.a.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Opinie

Napisz opinię
7Nutrition ZMB + GMC

7Nutrition ZMB + GMC

90 kapsułek

7Nutrition ZMB + GMC - regeneracja w czasie snu

Produkty powiązane