Pure Oregano Oil przeciwko wirusom , bakteriom, grzybicom Zobacz większe

Pure Oregano Oil

HEPATICA

Nowy produkt

20 ml

Pure Oregano Oil z dzikiego oregano

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 8 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,80 zł.


50,41 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

Pure Oregano Oil to 100% olej z dzikiego oregano (Origanum vulgare)

Lebiodka pospolita to najbardziej popularny gatunek oregano. Substancją aktywną ziela lebiodki jest olejek eteryczny. W zależności od miejsca pochodzenia, czasu zbioru, czynników genetycznych ma różny skład chemiczny.

W olejku eteryczny oregano znajduje się  kilkadziesiąt substancji aktywnych, z których kilka nadaje mu specyficzne właściwości i uznaje się je za najważniejsze. To sprawia, że istnieją różne odmiany chemotypowe olejku z dzikiego oregano w zależności od tego jaka jest główna substancja aktywna (karwakrol, sabinen, linalol, p-cymen, tymol etc.) o różnych parametrach fizykochemicznych a tym samym różnych właściwościach.

Za najdokładniej przebadaną odmianę olejku uznaje się chemotyp karwakrolowy (wysoka zawartość karwakrolu, niska tymolu) pochodzący z terenów górzystych rejonów Morza Śródziemnego. Właściwości i skuteczność działania tego olejku uwarunkowane są ilością zawartego w nim karwakrolu i tymolu w odpowiednich proporcjach.

Pure Oregano Oil to 100% olej z dzikiego oregano (Origanum vulgare).

Olejek z oregano:

  • wspomaga trawienie

  • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu woreczka żółciowego

  • wykazuje działanie antyoksydacyjne dzięki czemu chroni komórki organizmu przed wolnymi rodnikami

  • wspomaga działanie górnych dróg oddechowych

  • korzystnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego

  • ma działanie bakteriobójcze

  • pomaga zwalczać wirusy

  • sprzyja zwalczaniu grzybic wewnętrznych i powierzchniowych

Olejek w Pure Oregano Oil pochodzi z odległych zakątków górskich wybrzeża Morza Śródziemnego z ręcznie zbieranego, dziko rosnącego ziela, gdzie nie stosuje się chemicznych nawozów, pestycydów, herbicydów, fungicydów, którymi zanieczyszczone są uprawy konwencjonalne oregano.

Cechy produktu to:

• Wysoka, naturalna koncentracja karwakrolu (80%) i niska tymolu (< 2%).

• Jest to 100% olejek eteryczny, w czystej postaci bez dodatku oliwy.

• Olejek ten jest pozyskiwany w procesie destylacji z parą wodną bez użycia środków chemicznych..

• Olejek pozyskiwany jest tylko z autentycznych gatunków Origanum vulgare, chemotyp karwakrolowy.

 

Składniki: 100% olejek z dzikiego oregano (Origanum vulgare).

Sposób użycia: 1 kropla 2 razy dziennie – rozcieńczyć w oleju lub soku. W przypadku stosowania na skórę rozcieńczenie także jest konieczne.

Uwagi: Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Nie jest polecany dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią. W żadnym wypadku nie poleca się stosowanie produktu w okolicach oczu.

Sposób przechowywania: Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu.

Objętość netto: 20 ml.

Kraj pochodzenia: Turcja

Producent: HEPATICA 

Każdy produkt firmy Hepatica posiada certyfikaty analityczne i jest przebadany pod kątem autentyczności oraz bezpieczeństwa.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Opinie

Napisz opinię
Pure Oregano Oil

Pure Oregano Oil

20 ml

Pure Oregano Oil z dzikiego oregano

Produkty powiązane