fin Natur Kalcitabs-wapń ze żródeł roslinnych Zobacz większe

Fin Natur Kalcitabs

FINCLUB

Nowy produkt

70 tabl.

Fin Natur Kalcitabs-wapń i witamina D2 ze źródeł roślinnych

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 10 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


61,11 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Znizki z kartą Klubową

Więcej informacji

Fin Natur Kalcitabs - wapń i witamina D2 pochodzenia roślinnego.

Suplement diety fin Natur Kalcitabs zawiera rewolucyjną, opatentowaną substancję złożoną Aquamin™ (roślinne źródło wapnia i innych pierwiastków) oraz witaminę D2 pozyskaną z drożdży Saccharomyces cerevisiae.

Naturalny suplement diety fin Natur Kalcitabs nie zawiera żadnych składników zwierzęcych, jest doskonały również dla wegetarian. 

Wapń jest potrzebny do:

 • utrzymania zdrowych kości i zębów

 • prawidłowego krzepnięcia krwi

 • utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego

 • do prawidłowym funkcjonowaniu mięśni

 • prawidłowego przekaźnictwa nerwowego

 • prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych

 •  właściwego przebiegu procesów  podziału i specjalizacji komórek 

Witamina D:

 • pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów

 • przyczynia się do prawidłowego  funkcjonowania mięśni,

 • uczestniczy w procesie wchłaniania wapnia i fosforu

 • bierze udział w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego

 • uczestniczy w procesie podziału komórek

Aquamin™ pochodzi z czystych wód u wybrzeży Irlandii i Islandii. Pozyskiwany jest z czerwonej algi Lithothamnion species, która w trakcie swojego wzrostu absorbuje podstawowe minerały z morza. Właśnie to sprawia, że posiada unikalny multimineralny skład.

Jest wysoce biologicznie dostępny, a organizm bardzo łatwo wchłania poszczególne substancje odżywcze. Minerały pracują synergicznie, dlatego ogólnych efekt działania kompleksu jest wyższy niż gdyby minerały były stosowane samodzielnie. Aquamin™ otrzymał wiele certyfikatów. Jego działanie zostało potwierdzone badaniami, których wyniki opublikowano. W wyraźny sposób wspomaga łagodzenie problemów z układem ruchu,  wspomaga ruchliwość i elastyczność stawów. Przyniósł efekty u osób z osteoporozą, jego podawanie jest wskazane w przypadku stanów zapalnych jelit.

Witaminę D spotykamy w dwóch formach: D3 i D2. Witamina D3 (cholekalcyferol), występuje naturalnie w organizmach zwierzęcych.
Witamina D2 (ergokalcyferol) występuje w organizmach roślinnych i grzybach. Witamina D3 jaki i D2 powstaja pod wpływem promieni słonecznych.

Uzupełnienie w organizmie witaminy D jest korzystne dla osób, które:

 • żyją w ciągłym stresie 

 • w okresach małego nasłonecznienia (jesień-zima-wczesna wiosna) 

 • aktywnie uprawiają sport

 • często jedzą posiłki nieodpowiednio zbilansowane do potrzeb organizmu (np. zbyt  mało ryb)

 • jedzą żywność przetworzoną

 • piją dużo kawy, herbaty, alkoholu

 • chcą zapobiec sezonowym zachorowaniom

Preparaty zawierające witaminę D2 - poszukiwane są przez osoby stosujące dietę wegetariańską czy wegańską, które nie chcą przyjmować suplementu pochodzenia zwierzęcego.

Składniki: węglan wapnia (Aquamin™) 1334 mg; subst. przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu; ergokalcyferol (Lalmin®VitaD) 55 mg.

Zawartość składników: w 1 tabl. (% referencyjnych wartości spożycia): 400 mg wapnia (50%), 10 μg witaminy D2 (200%).

Zawartość: 70 tabl./105 g

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie, rano po posiłku, z wodą.

Uwagi: Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Naturalne suplementy diety z Finclubu to produkty o wysokiej biodostępności dla organizmu.

Producentem naturalnych suplementów diety jest fińska firma Hankintatukku Oy. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Suplementy diety z Finclubu spełniają najwyższe normy jakości na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu do klienta - Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji.

Proces uprawy i zbioru roślin jest zgodny z normami   GAP-Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza (uprawa bez zastosowania pestycydów, ręczny zbiór roślin, uprawy w rejonach czystych ekologicznie).

Składniki naturalnych suplementów z Finclubu  zostały opracowane w oparciu o badania naukowe, światowe bazy danych i najnowszą wiedzę naukową w połączeniu ze sprawdzonymi, często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej.

Firma Finclub to dostawca o wysokim autorytecie w dziedzinie suplementów obecna na rynku od ponad 25 lat.

Finclub stworzył Gremium Lekarskie - gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Naturalne suplementy diety w ofercie  Finclubu nie są testowane na zwierzętach.

 

 

Opinie

Napisz opinię
Fin Natur Kalcitabs

Fin Natur Kalcitabs

70 tabl.

Fin Natur Kalcitabs-wapń i witamina D2 ze źródeł roślinnych

Produkty powiązane