omega3, omega6 Zobacz większe

VIRGIN OLIVE 500 STAR

STARLIFE PL Sp. z o.o.

Nowy produkt

60 kapsułek

VIRGIN OLIVE 500 STAR omega 3 i omega 6

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 17 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,70 zł.


107,41 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

VIRGIN OLIVE 500 STAR wspomaganie układu krążenia - NNKT Omega 3 i Omega 6

Właściwości prozdrowotne oliwy z oliwek są bardzo duże.

Oliwa z oliwek jest bogatym źródłem witamin: A, E, D i K.

Jest produktem roślinnym w którym nie ma cholesterolu. Zawiera jedno- i wielonienasycone kwasy tłuszczowe mające wpływ na  podwyższenie poziomu dobrego cholesterolu (HDK) i obniżenie poziomu tzw. „ złego cholesterolu (LDL) co przyczynia się  do zahamowanie rozwoju miażdżycy i podnoszą poziom "dobrego" (HDL). NNKT wpływają  pośrednio też na obniżenie ciśnienia krwi.

Zawarty w oliwie kwas oleinowy chroni przed astmą i alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa.

Ponadto oliwa pomaga przy kamicy żółciowej, nieżycie i owrzodzeniu żołądka oraz zaparciach.

W oliwie z oliwek są efektywne przeciwutleniacze: polifenole i witamina E. Zapobiegają tworzeniu się wolnych rodników działających destrukcyjnie na błony komórkowe naszego  organizmu.

Zalecane dzienne spożycie: 1 kapsułka 2× dziennie.

Składniki (2 kapsułek): Oleum olivae (oliwa z oliwek pierwszego tłoczenia) 1.000 mg; żelatyna; glicerol: substancja utrzymująca wilgoć; kwas alfa-liponowy 60 mg. Kapsułka żelatynowa.
W celu szybszej orientacji w ilości substancji aktywnych, w ekstraktach wykazane zostały ich rzeczywiste (pierwotne) ilości.

UWAGA: Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu suchym i ciemnym w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Najlepiej spożyć przed: Data minimalnej trwałości, będąca jednocześnie numerem partii, znajduje się w górnej części opakowania.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Suplementy diety firmy STARLIFE to produkty przygotowane w oparciu o unikatowe formuły i receptury. Stworzone z inspiracji naturą, wzbogacone naukową wiedzą ekspertów do spraw żywienia, w myśl holistycznej koncepcji zdrowia. Każdy produkt zawiera naturalne składniki.

Naturalne suplementy diety firmy STARLIFE wytwarzane są w USA.

Produkcja i konfekcjonowanie produktów spełnia najwyższe normy jakości certyfikowane jako GMP – Good Manufacturing Practice (Dobra Praktyka Produkcyjna). Cały proces podlega najwyższemu stopniu kontroli, który odpowiada rygorystycznym normom farmaceutycznym.

Najwyższa jakość produktów firmy STARLIFE oparta jest na unikalnej technologii przetwarzania  gwarantuje efektywne przyswajanie .

Produkty firmy STARLIFE nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Napisz opinię
VIRGIN OLIVE 500 STAR

VIRGIN OLIVE 500 STAR

60 kapsułek

VIRGIN OLIVE 500 STAR omega 3 i omega 6

Produkty powiązane