cholesterol Zobacz większe

VIRGIN OLIVE 1000 STAR

STARLIFE PL Sp. z o.o.

Nowy produkt

 60 tabletek

VIRGIN OLIVE 1000 STAR zawiera przeciwutleniacze

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 34 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 34 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,40 zł.


207,41 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

VIRGIN OLIVE 1000 STAR suplement bogaty w  przeciwutleniacze.

VIRGIN OLIVE 1000 STAR zawiera polifenolowe przeciwutleniacze ekstrahowane ze świeżych, uprawianych organicznie oliwek oraz kwas alfa-liponowy.

 

Podstawowym zadaniem przeciwutleniaczy jest ochrona organizmu człowieka przed stresem oksydacyjnym.  W stanie tzw. stresu oksydacyjnego dochodzi do zaburzenia równowagi pomiędzy wytwarzaniem wolnych rodników a ich zwalczaniem neutralizowaniem. Wolne rodniki powodują uszkodzenia błon komórkowych, uszkodzenia DNA i białek wchodzących w skład enzymów. Długo trwający stres oksydacyjny czyli stan w którym w organizmie występuje nadmiar wolnych rodników tlenowych a organizm nie posiada możliwości ich zneutralizowania, może przyczynić się do rozwoju wielu chorób.

Za choroby spowodowane stresem oksydacyjnym uważa się: miażdżycę, choroby serca, udary mózgu, nowotwory, cukrzycę, zwyrodnienia plamki żółtej oraz do przyspieszenia procesów starzenia organizmu.

Przyczynami powstania stresu oksydacyjnego coraz częściej  jest zanieczyszczenie środowiska, promieniowanie, palenie tytoniu. Stresowi oksydacyjnemu sprzyja wynikająca z pośpiechu i tempa życia dieta uboga w antyoksydanty oraz spożywanie żywności zawierającej konserwanty, pozostałości pestycydów i metale ciężkie.

Wolne rodniki produkowane są w każdej komórce podczas procesu oddychania komórkowego, ale są „ blokowane” przez obecne w organizmie antyoksydanty. Antyoksydanty bywają także nazywane „wymiataczami wolnych rodników” Taka ochronną funkcje pełnią: witaminy C i E , betakaroten, selen, cynk,  flawonoidy  resweratrol kwercetyna, likopen itd.

Przeciwutleniacze są skuteczną bronią przeciwko wielu schorzeniom:

 • zmniejszają ryzyko miażdżycy oraz chorób układu krążenia.

 • neutralizują skutki działania karcinogenów, a tym samym chronią przed chorobami nowotworowymi.

 • zmniejszają niekorzystne działanie na organizm zanieczyszczenia środowiska oraz palenia tytoniu

 • opóźniają procesy starzenia się organizmu

 • zmniejszają ryzyko wystąpienia chorób degeneracyjnych układu nerwowego, m.in. choroby Alzhaimera.

 • chronią również wzrok i zmniejszają ryzyko degeneracji siatkówki oka oraz zwyrodnienia plamki żółtej

 

Oliwa z oliwek z odżywczego punktu widzenia jest bogatym źródłem jednonienasyconych kwasów tłuszczowych, witaminy E, K i innych przeciwutleniaczy.

Oliwa z oliwek:

 1. Pomaga utrzymać układ krwionośny i serce w zdrowiu przed długie lata.

 2. Korzystnie wpływa na wątrobę i pęcherzyk żółciowy. Umieszczając ją w codziennej diecie, zmniejszamy ryzyko zachorowania na stłuszczenie wątroby i innych zaburzeń związanych z tym narządem.

 3. Jest łatwo trawiona i pozytywnie wpływa na stan śluzówki całego układu pokarmowego.

 4. Zaliczana jest do produktów o właściwościach alkalizujących, co oznacza, że ma zdolności do regulowania naturalnego pH organizmu i wydzielin żołądkowych.

 5. Przyjmowanie w diecie oliwy z oliwek zmniejsza ryzyko zachorowania na cukrzycę. Zawiera składnik, które pomagają w regulacji poziomu cukru we krwi.

 6. Dzięki temu, że zapobiega powstawaniu zakrzepów i wewnętrznemu krwawieniu zmniejsza ryzyko wystąpienia udaru

 7. Oliwa z oliwek nie tylko korzystnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy i przepływ krwi.

 

Obecność w organizmie oliwy z oliwek, usprawnia wchłanianie wapnia, magnezu i cynku oraz uczestniczy w prawidłowej absorpcji mikroelementów rozpuszczalnych w tłuszczach takich jak witamina A i D, które biorą udział w utrzymaniu gęstości kości. 

Naturalna oliwa tłoczona na zimno ma najwięcej właściwości zdrowotnych oraz dostarcza wielu składników odżywczych. Pozbawiona jest wszelkich konserwantów i innych substancji chemicznych. Użyta oliwa z pierwszego tłoczenia jest specjalnie przetworzona do formy kapsułek, a dzięki zastosowaniu zalecanej dawki dobowej( 2 kapsułek) organizm otrzymuje taką ilość substancji czynnych, jakie uzyskałby z 250 g oliwy z pierwszego tłoczenia jako zwykłego produktu spożywczego.

Zalecane dzienne spożycie: 1 kapsułka dziennie.

Składniki (2 kapsułek): Oleum olivae (oliwa z oliwek pierwszego tłoczenia) 1.000 mg; substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; kwas alfa-liponowy 30 mg. Kapsułka żelatynowa.

W celu szybszej orientacji w ilości substancji aktywnych, w ekstraktach wykazane zostały ich rzeczywiste (pierwotne) ilości.

UWAGA: Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu suchym i ciemnym w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed: Data minimalnej trwałości, będąca jednocześnie numerem partii, znajduje się w górnej części opakowania.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Suplementy diety firmy STARLIFE to produkty przygotowane w oparciu o unikatowe formuły i receptury. Stworzone z inspiracji naturą, wzbogacone naukową wiedzą ekspertów do spraw żywienia, w myśl holistycznej koncepcji zdrowia. Każdy produkt zawiera naturalne składniki.

Naturalne suplementy diety firmy STARLIFE wytwarzane są w USA.

Produkcja i konfekcjonowanie produktów spełnia najwyższe normy jakości certyfikowane jako GMP – Good Manufacturing Practice (Dobra Praktyka Produkcyjna). Cały proces podlega najwyższemu stopniu kontroli, który odpowiada rygorystycznym normom farmaceutycznym.

Najwyższa jakość produktów firmy STARLIFE oparta jest na unikalnej technologii przetwarzania  gwarantuje efektywne przyswajanie .

Produkty firmy STARLIFE nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Napisz opinię
VIRGIN OLIVE 1000 STAR

VIRGIN OLIVE 1000 STAR

 60 tabletek

VIRGIN OLIVE 1000 STAR zawiera przeciwutleniacze

Produkty powiązane