ALLNUTRITION TRIBULUS - testosteron - libido Zobacz większe

ALLNUTRITION TRIBULUS

ALLNUTRITION

Nowy produkt

100 kapsułek

ALLNUTRITION TRIBULUS -testosteron

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


27,69 zł

Dostawa: 4 do 14 dni

Więcej informacji

ALLNUTRITION TRIBULUS - testosteron, regeneracja potreningowa sportowców i osób aktywnych fizycznie.

ALLNUTRITION TRIBULUS  jest  produktem przeznaczonym dla mężczyzn. Jego działanie pomaga w podniesieniu naturalnego poziomu testosteronu.  Testosteron jest hormonem, którego wysoki poziom w organizmie  ma wpływ na poprawię wytrzymałość w czasie treningu, wzrost  siły i szybszą regenerację. Podwyższenie poziomu testosteronu w organizmie wspomaga treningi co z kolei wpływa na budowę masy mięśniowej, tempo spalania tkanki tłuszczowej oraz zwiększenie wytrzymałości oraz potencjału seksualnego.

TRIBULUS czyli buzdyganek naziemny (Tribulus terrestris) to roślina, która występuje na obszarach Afryki, Azji, Australii oraz południowej i środkowej Europy. Od wieków jest wykorzystywana w tradycyjnej medycynie chińskiej i indyjskiej jako środek tonizujący. Składnikiem aktywnym biologicznie jest przede wszystkim protodioscyna (saponina). Wykazano w badania na izolowanych tkankach, że roślina ta wzmaga erekcję i działa jako afrodyzjak na niektóre gatunki zwierząt. Mechanizm działania nie jest do końca poznany. Przypuszcza się, że protodioscyna powoduje uwalnianie tlenku azotu w ciałach jamistych penisa oraz podnosi poziom testosteronu, (ihydrotestosteronu i dehydroepiandrosteronu) we krwi.

ALLNUTRITION TRIBULUS to profesjonalna formuła pro-testosteronowa zawierająca ultra-skoncentrowany ekstrakt Tribulusa, standaryzowany na 60% zawartość bioaktywnych saponin.  Ważne jest, że Tribulus dostarcza naturalnych, roślinnych substancji wspomagających produkcję testosteronu – hormonu nadzorującego procesy anaboliczne w organizmie i regulującego popęd płciowy.

Tribulus:

  • jest tradycyjnie stosowany jako afrodyzjak dla mężczyzn
  • wspiera produkcję i uwalnianie testosteronu w organizmie
  • zwiększa retencję azotu w tkankach
  • pobudza syntezę białek
  • obniża stężenie trójglicerydów i cholesterolu
  • niweluje uczucie zmęczenia
  • poprawia przepływ krwi w mięśniach
  • w naturalny sposób podnosi poziom hormonów anabolicznych 

Składniki: 100% ekstrakt z Tribulus Terrestris (60% saponin), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; kapsułka( woda, żelatyna wołowa, barwnik: dwutlenek tytanu).

Składniki aktywne w porcji dziennejporcja dzienna - 1 kapsułka

  • Tribulus Terrestris 650 mg - w tym saponiny 390 mg

Sposób użycia:Jedna porcja dziennie ( 1 kapsułka). Najlepiej spożywać rano lub wieczorem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Po użyciu opakowanie należy zawsze zamykać.

Uwagi: Produkt nie może być używany jako substytut zróżnicowanej diety, jest skierowany głównie do osób trenujących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.

OPAKOWANIE: 100 CAPS, ILOŚĆ PORCJI: 100, PORCJA: 1 CAPS, TRIBULUS TERRESTRIS: 650 G

 

 Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety

Opinie

Napisz opinię
ALLNUTRITION TRIBULUS

ALLNUTRITION TRIBULUS

100 kapsułek

ALLNUTRITION TRIBULUS -testosteron