Obniżka! Fin Vi-va HA collagen x 2 - mniejsze zmarszczki, elastyczna skóra Zobacz większe Promocyjna cena

Fin Vi-va HA collagen x 2

FINCLUB

Nowy produkt

2 x 500 ml 

Fin Vi-va HA collagen - rybi hydrolizowany kolagen Peptan™

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


222,13 zł

-61,20 zł

Zamiast 283,33 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Znizki z kartą Klubową

Więcej informacji

Fin Vi-va HA collagen - rybi hydrolizowany kolagen Peptan™ z dodatkiem kwasu hialuronowego.

Kolagen stanowi aż 70% komórek białkowych skóry. Na hasło „kolagen” pojawiają się w naszej wyobraźni skojarzenia związane głównie ze skórą bo zanik kolagenu w skórze powoduje, że traci ona jędrność, staje się wiotka, a na jej powierzchni pojawiają się zmarszczki. Kolagen jest białkiem, które naturalnie występuje w ludzkim organizmie i odpowiada za elastyczność tkanek. Stanowi główny składnik tkanki łącznej. W całym organizmie jest go ok. 30% wszystkich komórek białkowych. Kolagen wchodzi w skład nie tylko skóry, ale także ścięgien, włosów, kości, paznokci i stawów. Ze względu na swoje cechy tj elastyczność i wytrzymałość skutecznie trzyma skórę, kości i stawy w odpowiednim położeniu. Oprócz tych funkcji wykonuje bardzo ważne zadanie chroniąc narządy wewnętrzne i utrzymując je w odpowiednim miejscu naszego ciała np. nerki, wątrobę i żołądek.

Po 25. roku życia ilość kolagenu stopniowo spada. Zaczynają pojawiać się pierwsze oznaki starzenia się organizmu. Prędkość zanikania kolagenu uzależniona jest między innymi od prowadzonego trybu życia, sposobu odżywiania, pielęgnacji, a nawet aktywności fizycznej i ilości snu. Objawy niedoboru kolagenu to między innymi: utrata jędrności skóry oraz jej wiotczenie, zmarszczki, pojawianie się rozstępów i cellulitu, łamliwość i wypadanie włosów,   osłabienie kości i stawów, dolegliwości bólowe z tym związane.

Aby zapobiec przedwczesnemu starzenia się skóry, można przyjmować kolagen wewnętrznie, np. w postaci suplementów diety.

Naturalnym aktywnym białkiem, jest kolagen rybi. Do najskuteczniejszych zalicza się hydrolizaty kolagenu ze skóry morskich ryb.

Kolagen rybi:

  • spowalnia proces starzenia się skóry

  • zmniejsza występowanie objawów takich jak suchość skóry, zmarszczki, utrata jędrności, przebarwienia.

  • pomaga regulować gospodarkę wodną skóry

  • pomaga zapobiegać pojawianiu się rozstępów i zmniejszać już istniejące oraz wspiera pozbycie się ich

  • wzmacnia włosy i zmniejsza proces ich wypadania.

  • wzmacnia paznokcie, sprawia, że są mocniejsze i nie rozdwajają się

Fin Vi-vaHA collagen zawiera  hydrolizowany kolagen Peptan™- kolagen rybi wzbogacony o substancje, które potęgują jego działanie: witaminę C, betakaroten, kwas hialuronowy.

Kolagen i kwas hialuronowy są składnikami bardzo ważnymi w utrzymaniu kondycji skóry, tkanki łączne j i narządów ruchu.

Kolagen wraz z dodatkowymi składnikami przyczyniają się do utrzymania elastycznej, gładkiej cery i nawilżonej skóry.

Kolagen z ryb Peptan™ nie obciąża układu trawiennego i jest bardzo dobrze wchłaniany.
Kwas hialuronowy - to substancja własna organizmu. Jest obecna jest we wszystkich organizmach żywych. Stanowi składnik  tkanek łącznych i włókien nerwowych. W znacznej ilości znajduje się w ciele szklistym oka, w mazi stawowej i skórze. Wypełnia przestrzenie międzykomórkowe, utrzymuje wytrzymałość i elastyczność.
Witamina C wspomaga wytwarzanie kolagenu dla normalnego funkcjonowania kości, chrząstek, zębów, skóry i naczyń krwionośnych.

Składniki: woda oczyszczona 66,89%; rybie peptydy kolagenowe 16,44%; sacharoza; syrop kukurydziany; kwas mlekowy; przecier brzoskwiniowy; kwas hialuronowy; kwas L-askorbinowy; substancje konserwujące: sorbinian potasu, benzoesan sodu; kwas cytrynowy (regulator kwasowości); aromat brzoskwiniowy; betakaroten.

Zawartość składników: w 50 ml kolagen (% referencyjnych wartości spożycia): 10 g, kwas hialuronowy 100 mg, witamina C 75 mg (94%).

Zawartość opakowania:         500 ml

Sposób użycia:  50 ml dziennie, rano podczas posiłku.

Uwagi: Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor:  FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33

Producent:  Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Naturalne suplementy diety z Finclubu to produkty o wysokiej biodostępności dla organizmu.

Producentem naturalnych suplementów diety jest fińska firma Hankintatuku Oy. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Suplementy diety z Finclubu spełniają najwyższe normy jakości na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu do klienta - Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji.

Proces uprawy i zbioru roślin jest zgodny z normami   GAP-Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza (uprawa bez zastosowania pestycydów, ręczny zbiór roślin, uprawy w rejonach czystych ekologicznie).

Składniki naturalnych suplementów z Finclubu  zostały opracowane w oparciu o badania naukowe, światowe bazy danych i najnowszą wiedzę naukową w połączeniu ze sprawdzonymi, często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej.

Firma Finclub to dostawca o wysokim autorytecie w dziedzinie suplementów obecna na rynku od ponad 25 lat.

Finclub stworzył Gremium Lekarskie - gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Naturalne suplementy diety w ofercie  Finclubu nie są testowane na zwierzętach.

 

Opinie

Napisz opinię
Fin Vi-va HA collagen x 2

Fin Vi-va HA collagen x 2

2 x 500 ml 

Fin Vi-va HA collagen - rybi hydrolizowany kolagen Peptan™

Produkty powiązane