DOLOMITE STAR - wapń, wzmocnienie kości Zobacz większe

DOLOMITE STAR

STARLIFE PL Sp. z o.o.

Nowy produkt

60 tabl

DOLOMITE STAR-wapń dla kości

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 11 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,10 zł.


71,30 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

DOLOMITE STAR wapń dla kości w połączeniu z magnezem.


W organizmie człowieka  wapń jest podstawowym minerałem budulcowym. Najwięcej wapnia bo aż 99% jest w kościach i zębach. Jego obecność jest konieczna do rozwoju kości i zębów, do krzepnięcia krwi, przenoszenia sygnałów między komórkami nerwowymi. Ważną rolę odgrywa także przy utrzymywaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Dzięki obecności wapnia w organizmie jest neutralizowana nadmierna kwasowość środowiska wewnętrznego. Pomaga  w osiągnięciu fizjologicznej równowagi pH w organizmie. Umiarkowanie alkaliczne środowisko jest podstawowe dla życia, zdrowia, wzrostu i witalności.

 wspomaga zachowanie równowagi elektrolitycznej i prawidłowego metabolizmu energetycznego. Wspiera czynność układu nerwowego, pracę mięśni, syntezę białek i funkcjonowanie psychiki. Magnez wspomaga prawidłowy stan kości i zębów. Bierze udział w procesie dzielenia komórek.
Magnez przyczynia się do obniżenia stopnia zmęczenia i wyczerpania.

Składniki (2 tabletek): Wapń (węglan wapnia) 264 mg (33% RWS*); magnez (węglan magnezu) 144 mg (38% RWS*); emulgator: celuloza; substancja zagęszczająca: guma arabska; stabilizator: usieciowana karboksymetyloceluloza sodowa; substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu).
RWS* = Referencyjna Wartość Spożycia
W celu szybszej orientacji w ilości substancji aktywnych, w ekstraktach wykazane zostały ich rzeczywiste (pierwotne) ilości.

Zalecane dzienne spożycie: 1 tabletka 2x dziennie, najlepiej po posiłku.
Opakowanie:   60 tabletek
Przeciwwskazania:   Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.
Uwagi: Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed: Data minimalnej trwałości, będąca jednocześnie numerem partii, znajduje się w górnej części opakowania.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Suplementy diety firmy STARLIFE to produkty przygotowane w oparciu o unikatowe formuły i receptury. Stworzone z inspiracji naturą, wzbogacone naukową wiedzą ekspertów do spraw żywienia, w myśl holistycznej koncepcji zdrowia. Każdy produkt zawiera naturalne składniki.

Naturalne suplementy diety firmy STARLIFE wytwarzane są w USA.

Produkcja i konfekcjonowanie produktów spełnia najwyższe normy jakości certyfikowane jako GMP – Good Manufacturing Practice (Dobra Praktyka Produkcyjna). Cały proces podlega najwyższemu stopniu kontroli, który odpowiada rygorystycznym normom farmaceutycznym.

Najwyższa jakość produktów firmy STARLIFE oparta jest na unikalnej technologii przetwarzania  gwarantuje efektywne przyswajanie .

Produkty firmy STARLIFE nie są testowane na zwierzętach.Opinie

Napisz opinię
DOLOMITE STAR

DOLOMITE STAR

60 tabl

DOLOMITE STAR-wapń dla kości

Produkty powiązane