przeciwutleniacz, serce, płuca, nowotwór Zobacz większe

RESVERATROL STAR

STARLIFE PL Sp. z o.o.

Nowy produkt

60 kapsułek

RESVERATROL STAR-przeciwutleniacz

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 21 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 21 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,10 zł.


127,78 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

RESVERATROL STAR-suplement diety zawierający silny przeciwutleniacz z winogron.

Resweratrol jest substancją, która najobficiej występuje w skórce i pestkach czerwonych winogron. Występuje także w orzeszkach arachidowych, skórce i pestkach czarnej porzeczki, w jagodach, morwach, w skórce grejpfruta oraz w czerwonym winie. Współczesne badania wskazują, że resweratrol występuje w porównywalnej ilości także w białym winie, jednak tylko w tym pochodzącym z północnych rejonów uprawy winorośli. Z ostatnich badań wynika, że resweratrol występuje w wielu roślinach, które produkują go w większej ilości w sytuacji gdy jej egzystencja jest zagrożona. Jeśli chodzi o czerwone winogrona, stwierdzono, że więcej resweratrolu zawierają niedojrzałe grona. Typowe dla francuskich win jest to że pozwala im się nadmiernie dojrzeć, przez co są bardziej podatne na atak pleśni Botrytis cinerea (szarej zgnilizny), która przyrasta do winogron.

Roślina broni się, produkując właśnie resweratrol, który potem przenika do wina.

Winorośl – Vitis vinifera, pochodzi z Azji Wschodniej i Środkowej i znana była już w średniowieczu. Zawiera wiele witamin, cukier gronowy, mikroelementy i substancje mineralne. Z winorośli można wytworzyć wiele wartościowych produktów żywnościowych: napoje, rodzynki, ocet, ale przetwarzać dają się także pestki winogron, zawierające przede wszystkim występujące naturalnie przeciwutleniacze, które pomagają chronić komórki przed uszkodzeniem przez wolne rodniki. Pestki i skórka czerwonych winogron zawierają ważny dla organizmu resweratrol, który wspiera zdrowie serca i naczyń.

Resweratrol posiada wiele bardzo prozdrowotnych właściwości:

  • przeciwzapalne i immunomodulacyjne

  • działania przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne i przeciwpleśniowe

  • antyalergiczne

  • detoksykujące i regenerujące

  • przeciwzakrzepowe - ochronne dla  naczyń krwionośnych i serca

  • spowalniające proces zmian degeneracyjnych i antykancerogenne

  • zmniejszające ryzyko związane z cukrzycą  i miażdżycą

Resweratrol występuje także, ale już w mniejszych ilościach w: morwie, żurawinie, borówce czarnej, borówce brusznica, borówce amerykańskiej, czarnej porzeczce, w jabłkach, w skórkach pomidorów itd... Dobrze jest włączyć je do diety nie tylko ze względu na walory smakowe, ale również ze względu na obecność resweratrolu. 

Zalecane dzienne spożycie: 1 kapsułka 2× dziennie.

Składniki (2 kapsułek): Resweratrol (Vitis vinifera, pozyskany z pestek winogron) 200 mg; żelatyna; olej sojowy; koenzym Q10 30 mg; nośnik: lecytyna sojowa; żółty wosk pszczeli; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; barwnik: karmel, dwutlenek tytanu. Kapsułka żelatynowa.

W celu szybszej orientacji w ilości substancji aktywnych, w ekstraktach wykazane zostały ich rzeczywiste (pierwotne) ilości.

UWAGA: Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu suchym i ciemnym w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed: Data minimalnej trwałości, będąca jednocześnie numerem partii, znajduje się w górnej części opakowania.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Suplementy diety firmy STARLIFE to produkty przygotowane w oparciu o unikatowe formuły i receptury. Stworzone z inspiracji naturą, wzbogacone naukową wiedzą ekspertów do spraw żywienia, w myśl holistycznej koncepcji zdrowia. Każdy produkt zawiera naturalne składniki.

Naturalne suplementy diety firmy STARLIFE wytwarzane są w USA.

Produkcja i konfekcjonowanie produktów spełnia najwyższe normy jakości certyfikowane jako GMP – Good Manufacturing Practice (Dobra Praktyka Produkcyjna). Cały proces podlega najwyższemu stopniu kontroli, który odpowiada rygorystycznym normom farmaceutycznym.

Najwyższa jakość produktów firmy STARLIFE oparta jest na unikalnej technologii przetwarzania gwarantuje efektywne przyswajanie.

Produkty firmy STARLIFE nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Napisz opinię
RESVERATROL STAR

RESVERATROL STAR

60 kapsułek

RESVERATROL STAR-przeciwutleniacz

Produkty powiązane