CHLOROPHYLL STAR Zobacz większe

CHLOROPHYLL STAR

STARLIFE PL Sp. z o.o.

Nowy produkt

60 tabletek

CHLOROPHYLL STAR

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 19 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 19 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,90 zł.


119,44 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

CHLOROPHYLL STAR-suplement diety wspomagający odporność i oczyszczanie organizmu.

Chlorofil nadaje zielone zabarwienie roślinom. Ma dobroczynny wpływ nie tylko na rośliny, ale również na zdrowie człowieka. Chlorofil to związek, który jest barwnikiem występującym w roślinach, algach i niektórych bakteriach fotosyntetyzujących. Pozytywny wpływ zielonych warzyw na człowieka jest dobrze znany. Najlepszymi źródłami chlorofilu są warzywa zielone, jak szpinak, jarmuż, sałata, kapusta, rzeżucha, trawa pszeniczna i trawa jęczmienna, natka pietruszki czy koperek.

Chlorofilina to kompleks miedziowy chlorofilu określany jest jako płynny chlorofil. Chlorofil jest rozpuszczalny w tłuszczach a chlorofilina w wodzie.

Naturalny chlorofil:

  • wspomaga prawidłowa kwasowość środowiska wewnętrznego organizmu

  • pomaga ograniczyć namnożenie się drobnoustrojów i grzybów

  • wspomaga system immunologiczny

  • sprzyja wyeliminowaniu metali ciężkich 

  • wspomaga regenerację organizmu narażonego na długotrwałe działanie toksyn ( również alkohol)

  • pomaga w odtruwaniu organizmu

  • jest pomocny w walce z wolnymi rodnikami, w gojeniu ran, w problemach z hemoroidami czy oparzeniami

Zalecane dzienne spożycie
1 kapsułka 2× dziennie.

Składniki (2 kapsułek): olej sojowy; żelatyna; woda; chlorofil (kompleks miedziowych chlorofili) 120 mg; substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; nośnik: dwutlenek krzemu.
W celu szybszej orientacji w ilości substancji aktywnych, w ekstraktach wykazane zostały ich rzeczywiste (pierwotne) ilości.

UWAGA: Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu suchym i ciemnym w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

Najlepiej spożyć przed: Data minimalnej trwałości, będąca jednocześnie numerem partii, znajduje się w górnej części opakowania.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Suplementy diety firmy STARLIFE to produkty przygotowane w oparciu o unikatowe formuły i receptury. Stworzone z inspiracji naturą, wzbogacone naukową wiedzą ekspertów do spraw żywienia, w myśl holistycznej koncepcji zdrowia. Każdy produkt zawiera naturalne składniki.

Naturalne suplementy diety firmy STARLIFE wytwarzane są w USA.

Produkcja i konfekcjonowanie produktów spełnia najwyższe normy jakości certyfikowane jako GMP – Good Manufacturing Practice (Dobra Praktyka Produkcyjna). Cały proces podlega najwyższemu stopniu kontroli, który odpowiada rygorystycznym normom farmaceutycznym.

Najwyższa jakość produktów firmy STARLIFE oparta jest na unikalnej technologii przetwarzania  gwarantuje efektywne przyswajanie .

Produkty firmy STARLIFE nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Napisz opinię
CHLOROPHYLL STAR

CHLOROPHYLL STAR

60 tabletek

CHLOROPHYLL STAR

Produkty powiązane