Obniżka! CHITOSAN 500 STAR-błonnik- zmniejsza wchłanianie tłuszczów- odchudzanie Zobacz większe Promocyjna cena

CHITOSAN 500 STAR

STARLIFE PL Sp. z o.o.

Nowy produkt

60 kapsułek

CHITOSAN 500 STAR - chitosan  ze skorupiaków

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Ostatnie egzemplarze!

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


120,59 zł

-47,00 zł

Zamiast 167,59 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

CHITOSAN 500 STAR suplement diety, zawierający chitosan o dużej zdolności wiązania substancji  tłuszczowych. 

Chitosan to pozyskiwany z chityny, składnika budulcowego pancerzy skorupiaków morskich pełni funkcję naturalnego błonnika, z którym w jelicie wiążą się tłuszcze. Zapobiega to wchłanianiu tłuszczów do krwiobiegu. Zmniejszenie możliwości wchłonięcia tłuszczów do krwioobiegu i zwiększenie ich wydalania z błonnikiem może pośrednio prowadzić do obniżenia poziomu cholesterolu i trójglicerydów oraz zmniejszenia masy ciała. Związane z chitosanem substancje tłuszczowe są wydalane ze stolcem. Obecność  błonnika zwiększa objętość stolca i przyspiesza perystaltykę co poprawia czynność jelita grubego. Korzystne działanie błonnika w jelicie i związanie toksycznych substancji powoduje poprawę czystości jelita. Odpowiednia ilość błonnika w diecie sprawia, że w mniejszym stopniu zachodzą w jelicie procesy gnilne, jest mniej wzdęć i zaparć. 

Chitosan wspomaga:

  • zmniejszenie uczucie głodu

  • zmniejszenie masy ciała

  • zoptymalizowanie czynność jelita grubego

  • utrzymanie prawidłowego poziom cholesterolu

  • zmniejszenie wchłaniania tłuszczów do krwioobiegu

  • pomaga oczyścić jelita

Chitosan już w górnej części przewodu pokarmowego wiąże duże cząsteczki tłuszczów. Ta właściwość blokuje poddanie cząsteczek tłuszczu  obróbce enzymatycznej i rozłożeniu ich na mniejsze a ty samym utrudnia ich  wchłonięcie do krwioobiegu. W rezultacie są one wydalane z kałem. Innymi słowy substancja ta nie przyspiesza spalania tłuszczów, tylko eliminuje je z przewodu pokarmowego.

Zalecane dzienne spożycie: 2 tabletki 3× dziennie, najlepiej 10 minut przed posiłkiem.

Składniki (6 tabletek): Chitosan 3.000 mg; stabilizator: fosforany wapnia;substancja wypełniająca: celuloza; maltodekstryna; emulgator: Hydroksypropylometyloceluloza; stabilizator: poliwinylopirolidon (PVP); substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu;substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu)

W celu szybszej orientacji w ilości substancji aktywnych, w ekstraktach wykazane zostały ich rzeczywiste (pierwotne) ilości.

Uwagi: Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu suchym i ciemnym w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed: Data minimalnej trwałości, będąca jednocześnie numerem partii, znajduje się w górnej części opakowania.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

 

Suplementy diety firmy STARLIFE to produkty przygotowane w oparciu o unikatowe formuły i receptury. Stworzone z inspiracji naturą, wzbogacone naukową wiedzą ekspertów do spraw żywienia, w myśl holistycznej koncepcji zdrowia. Każdy produkt zawiera naturalne składniki.

Naturalne suplementy firmy STARLIFE są źródłem siły i energii, jakiej potrzebuje każdy z nas, by jego życie było aktywne i twórcze.

Suplementy diety firmy STARLIFE wytwarzane są w USA.

 Produkcja i konfekcjonowanie produktów spełnia najwyższe normy jakości certyfikowane jako GMP – Good Manufacturing Practice (Dobra Praktyka Produkcyjna). Cały proces podlega najwyższemu stopniu kontroli, który odpowiada rygorystycznym normom farmaceutycznym. Najwyższa jakość produktów firmy STARLIFE oparta jest na unikalnej technologii przetwarzania  gwarantuje efektywne przyswajanie .

Produkty firmy STARLIFE nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Napisz opinię
CHITOSAN 500 STAR

CHITOSAN 500 STAR

60 kapsułek

CHITOSAN 500 STAR - chitosan  ze skorupiaków

Produkty powiązane