CHLOROPHYLL JUICE STAR - oczyszczanie Zobacz większe

CHLOROPHYLL JUICE STAR

STARLIFE PL Sp. z o.o.

Nowy produkt

500 ml

CHLOROPHYLL JUICE STAR chlorofil w płynie-oczyszczanie organizmu.

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 53 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 53 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 5,30 zł.


319,44 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

CHLOROPHYLL JUICE STAR - chlorofil w płynie wspomagający zdolności regeneracyjne organizmu.

Obecność w diecie zielonych warzyw chroni organizm i sprzyja wielu prozdrowotnym aspektom. To własnie w zielonych warzywach znajdujemy dobroczynny chlorofil.

Chlorofil jest naturalną substancją, którą zawierają wszystkie zielone rośliny i niektóre algi. Dzięki niemu wnętrze naszego ciała jest maksymalnie dotlenione, ze względu na duże powinowactwo chlorofilu z tlenem, a także zalkalizowane – innymi słowy odkwaszone.

Inną zaletą chlorofilu jest jego umiejętne wiązanie i unieszkodliwianie toksycznych związków obecnych w organizmie oraz ich wydalanie.

Chlorofil wspomaga  tworzenie się symbiotycznej flory jelitowej jednocześnie niszcząc szkodliwe drobnoustroje ponieważ większość niesprzyjających i chorobotwórczych bakterii nie może rozwijać się w środowisku bogatym w tlen, którego sprzymierzeńcem jest właśnie chlorofil. Natomiast bakterie pomocnicze najczęściej potrzebują do życia i prawidłowego rozwoju właśnie tego pierwiastka.

Chlorofil wiąże się z tlenem i przenosi go w naszych komórkach w sposób podobny do hemoglobiny.  Potocznie mówimy o chlorofilu , że jest to "zielona krew".

Chlorofil:

  • wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego

  • ułatwia transport tlenu w organizmie

  • wspomaga gojenie się ran

  • wspiera  prawidłowego funkcjonowanie serca

  • pomaga utrzymać zdrową skórę 

  •  pomaga zmniejszyć zanieczyszczenia organizmu

  • wspiera poprawę pasażu jelitowego    

Chlorofil jest cenioną przez stomatologów  substancją, ponieważ podczas płukania jamy ustnej łagodzi stany zapalne, zranienia.

Najlepszym źródłem chlorofilu są zielone części roślin. Mogą to być np. liście sałaty, brokuły, ogórek czy szpinak. Najbardziej bogate w ten składnik są zielone liście pietruszki i selera.Chlorofil stanowi także bogate źródło żelaza. bardziej płynną formę prezentuje dana substancja. Tym więcej  korzyści może czerpać nasz organizm im  bardziej płynna jest forma chlorofilu.

Składniki (30 ml): Woda; chlorofil (chlorofilina sodowo-miedziowa z Medicago sativa i Morus alba) 100 mg; aromat; substancja zagęszczająca: glicerol.

W celu szybszej orientacji w ilości substancji aktywnych, w ekstraktach wykazane zostały ich rzeczywiste (pierwotne) ilości.
Zalecane dzienne spożycie: 30 ml - 2 łyżki stołowe dziennie.
Opakowanie:   500 ml
Przeciwwskazania:   Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.
Uwagi: Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.
Najlepiej spożyć przed: Data minimalnej trwałości, będąca jednocześnie numerem partii, znajduje się w górnej części opakowania.

Produkt sprowadzamy na indywidualne zamówienia po uzgodnieniu płatności, miejsca i czasu dostawy.

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie : 608 462 424

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Suplementy diety firmy STARLIFE to produkty przygotowane w oparciu o unikatowe formuły i receptury. Stworzone z inspiracji naturą, wzbogacone naukową wiedzą ekspertów do spraw żywienia, w myśl holistycznej koncepcji zdrowia. Każdy produkt zawiera naturalne składniki.

Naturalne suplementy firmy STARLIFE są źródłem siły i energii, jakiej potrzebuje każdy z nas, by jego życie było aktywne i twórcze.

Suplementy diety firmy STARLIFE wytwarzane są w USA.

Produkcja i konfekcjonowanie produktów spełnia najwyższe normy jakości certyfikowane jako GMP – Good Manufacturing Practice (Dobra Praktyka Produkcyjna). Cały proces podlega najwyższemu stopniu kontroli, który odpowiada rygorystycznym normom farmaceutycznym. Najwyższa jakość produktów firmy STARLIFE oparta jest na unikalnej technologii przetwarzania  gwarantuje efektywne przyswajanie .

Produkty firmy STARLIFE nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Napisz opinię
CHLOROPHYLL JUICE STAR

CHLOROPHYLL JUICE STAR

500 ml

CHLOROPHYLL JUICE STAR chlorofil w płynie-oczyszczanie organizmu.

Produkty powiązane