fin Colplustabs-180 tabletek-pomoc dla wątroby-jelit-dróg moczowych Zobacz większe

Fin Colplustabs

FINCLUB

Nowy produkt

180 tabl.

Fin Colplustabs inulina i zioła.

Inulina, wyciąg z pokrzywy, mniszka lekarskiego, brzozy i pietruszka

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 13 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,30 zł.


82,41 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Znizki z kartą Klubową

Więcej informacji

Fin Colplustabs-inulina i zioła: wyciąg z pokrzywy, mniszka lekarskiego, brzozy i pietruszka- wspomaganie trawienia i wydalania.

Naturalny suplement diety fin Colplustabs zawiera składniki korzystnie wspomagających prace układu pokarmowego. Są to inulina, mniszek lekarski, pokrzywa, pietruszka i brzoza.

Inulina z cykorii, łagodna forma błonnika wspomagającego pracę jelit i pasaż jelitowy. Inulina nie jest trawiona w przewodzie pokarmowym. Ta cecha sprzyja  uczuciu sytości i mniejszemu łaknieniu. Ma to wpływ na zmniejszenie ilości przyjmowanych pokarmów.

Inulina jest doskonałym prebiotykiem. Stymulującym rozwój dobrej flory bakteryjnej jelit. Bardzo ważne jest jej działanie w przypadku zaparć, bo łagodnie reguluje ilość wypróżnień i zmniejsza skłonności do zaparć. Pomaga w kontrolowaniu poziomu cholesterolu, ponieważ zmniejsza ilość wchłanianego tłuszczu. Pozytywnie wpływa również na regulowanie gospodarki węglowodanowej gdyż spowalnia wchłanianie cukru z żywności do krwi i zmniejsza indeks glikemiczny jedzonego produktu. Zastosowanie inuliny w żywności jest bardzo ważne dla diabetyków, gdyż może ona sprawić, że mniej glukozy pojawi się w organizmie.

Brzoza pomaga utrzymać równowagę płynów w organizmie. Wpływa na przemianę materii, oczyszcza wątrobę i nerki. Ma działanie przeciwzapalnie i przeciwbakteryjne, przez co wzmacnia organizm. Wspomaga usuwanie nadmiaru wody oraz toksyny z organizmu.

Pokrzywa ma działanie moczopędne i oczyszczające. Wspomaga wydalanie z organizmu szkodliwych substancji, np. złogów kwasu moczowego, toksyn, mocnika. Przeciwdziała zatrzymywaniu płynów w organizmie.

Pokrzywa łagodzi stany zapalne dróg moczowych, korzystnie wpływa na wydalaniu moczu. Związki w niej zawarte oczyszczają układ trawienny, odprowadzają złogi żółciowe, a także korzystnie wpływają na pracę trzustki, wątroby i żołądka.

Mniszek lekarski uczestniczy w procesach trawienia pokarmu i przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu trawiennego. Mniszek lekarski pobudza wytwarzanie żółci przez wątrobę oraz ułatwienie jej przepływu przez drogi żółciowe do dwunastnicy. Następuje wówczas zwiększenie kurczliwości tych przewodów, zwłaszcza pęcherzyka żółciowego, i tym samym przeciwdziałanie zastojowi żółci. Przyczynia się równie do poprawy wydalania płynów i jest korzystny w przypadku obrzęków.

Pietruszka pomaga zwiększać ilość wydalanego moczu. Ma własności antyseptyczne oraz zmniejszające napięcie mięśni gładkich jelit i dróg moczowych (działanie wiatropędne). Ponadto pobudzają w niewielkim stopniu wydzielanie śliny i soku żołądkowego, co ułatwia trawienie i przyswajanie pokarmów.

Fin Colplustabs to zespół współdziałających składników, które:

  • korzystnie wpływają na prace układu trawiennego

  • sprzyjają poprawie wydalania płynów

  • przyczyniają się do zmniejszenia obrzęków

  • działają oczyszczająco na drogi moczowe i jelita

  • pomagają w namnażaniu się korzystnej flory bakteryjnej

  • przeciwdziałają zaparciom 

 

Składniki: składniki roślinne: proszek z pokrzywy 155 mg, z mniszka lekarskiego 90 mg, z liści brzozy 90 mg, inulina, proszek z pietruszki, substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, stearynian magnezu.

Zawartość składników:   w 6 tabletkach: inulina 540 mg.

Zawartość:   180 tabletek/90 g

Sposób użycia:  3 tabletki 2x dziennie, rano, w południe i wieczorem przed posiłkiem z niewielką ilością płynu.

Uwagi: Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor:   FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33

Producent:  Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finlandia

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Naturalne suplementy diety z Finclubu to produkty o wysokiej biodostępności dla organizmu.

Producentem naturalnych suplementów diety jest fińska firma Hankintatukku Oy. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Suplementy diety z Finclubu spełniają najwyższe normy jakości na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu do klienta - Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji.

Proces uprawy i zbioru roślin jest zgodny z normami   GAP-Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza (uprawa bez zastosowania pestycydów, ręczny zbiór roślin, uprawy w rejonach czystych ekologicznie).

Składniki naturalnych suplementów z Finclubu  zostały opracowane w oparciu o badania naukowe, światowe bazy danych i najnowszą wiedzę naukową w połączeniu ze sprawdzonymi, często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej.

Firma Finclub to dostawca o wysokim autorytecie w dziedzinie suplementów obecna na rynku od ponad 25 lat.

Finclub stworzył Gremium Lekarskie - gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Naturalne suplementy diety w ofercie  Finclubu nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Napisz opinię
Fin Colplustabs

Fin Colplustabs

180 tabl.

Fin Colplustabs inulina i zioła.

Inulina, wyciąg z pokrzywy, mniszka lekarskiego, brzozy i pietruszka

Produkty powiązane