oczyszczanie organizmu, odtruwanie wątroby, Zobacz większe

ALOE VERA + CHLOROPHYLL STAR

STARLIFE PL Sp. z o.o.

Nowy produkt

500ml

ALOE VERA + CHLOROPHYLL STAR- oczyszczanie, trawienie

Produkt sprowadzamy na indywidualne zamówienia klienta po ustaleniu czasu dostawy, miejsca dostawy  i uzgodnionej płatności.

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie : 608 462 424

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 41 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 41 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,10 zł.


251,85 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

ALOE VERA + CHLOROPHYLL STAR suplement diety zawierający sok z aloesu i chlorofil.

ALOE VERA + CHLOROPHYLL STAR w swoim składnikach zawiera dobroczynne działanie aloesu i chlorofilu. Obie te substancje wykazują działanie wzajemnie się wspomagające i mogą stanowić korzystne rozwiązanie dla organizmów z dużymi obciążeniami przez toksyny nagromadzone w organizmie.

W dzisiejszych czasach niemożliwe jest życie w izolacji od wszelkich toksyn. Z toksynami spotykamy się codziennie. Znajdują się w powietrzu, w wodzie, w pokarmach, w naszych ubraniach ze sztucznych tkanin itp. Dobrze jest zdać sobie sprawę z tego w jaki sposób wpływają one na organizm. A gdy już w naszej świadomości zgromadzimy wiedzę o szkodliwych, toksycznych substancjach, to możemy starać się zapobiegać poważnemu nagromadzeniu się ich w naszym organizmie i otoczeniu. Świadomość ich obecności pozwala nam na działanie mające zapobiegać ich skutkom.

Organizm toleruje niewielkie ilości toksyn i w procesach homeostazy doprowadza nas do równowagi. Zostają usuwane poprzez skórę wraz z potem, wydalane z kałem i moczem i wydychane przez płuca. Jednakże wszystko to, co trafia do nas w większej ilości nie pozostaje obojętne dla organizmu. Momentem krytycznym dla naszych organizmów jest takie nagromadzenie toksyn, że organy odpowiedzialne za oczyszczanie nie są w stanie nadążyć z ich wydalaniem. Wówczas przekłada się to na niewydolność naszych narządów i tkanek a obrazem tego stają się dolegliwości naszego ciała. Następuje kumulacja toksyn we włosach i paznokciach, w tkance tłuszczowej, pogorszenie pracy narządów takich jak wątroba, płuca, nerki i kora mózgowa. Coraz częściej „dopada” nas poczucia fizycznego osłabienia i braku sił do stawiania czoła wyzwaniom codzienności a jeszcze dalej idąc, stajemy się podatni na różnorodne zachorowania.

Dobrze jest zadbać o zmniejszenie otaczających nas toksycznych źródeł np. poprzez kupienie filtra do wody czy oczyszczacza powietrza. Dobrze a nawet super dobrze jest zadać o wsparcie organizmu w wydalaniu toksyn. W tym może właśnie pomóc naturalny suplement diety ALOE VERA + CHLOROPHYLL STAR zawierający sok z aloesu i chlorofil.

Sok z aloesu.

Sok z Aloe vera zawiera naturalnie występujące przeciwutleniacze, które pomagają chronić komórki i tkanki przed wolnymi rodnikami, zwiększają pojemność przeciwutleniającą i dzięki temu pomagają wzmocnić zdolności obronne całego organizmu.

Aloe vera:

 • przyczynia się do utrzymania dobrej czynności jelit

 • wspomaga trawienie

 • wspiera regularność wypróżnień

 • pomaga w regulacji poziomu cukru we krwi

 • korzystnie wpływa na czynność wątroby (detoksykacja)

 • pozytywnie wpływa na pracę układu odpornościowego

Chlorofil jest naturalną substancją, którą zawierają wszystkie zielone rośliny i niektóre algi. Ze względu na to, że zapewnia fotosyntezę, która jest niezbędna dla wszystkich żywych organizmów, nazywa się go czasem „płynnym, zielonym słońcem”. Poprzez fotosyntezę zapewnia roślinom możliwość czerpania składników odżywczych oraz oddychania.

Chlorofil:

 • przyczynia się do uwalniania z organizm toksyn

 • pomaga w usuwania szkodliwych bakterii

 • wspiera oczyszczanie wątroby

 • pozytywnie wpływa także na stan naszej skóry

 • łagodzi stany zapalne

 • korzystnie wpływa na parametry naszej krwi ( poprawia jej obraz oraz zwiększa krzepliwość)

 • uczestniczy w produkcji hemoglobiny

Zalecane dzienne spożycie: 30 ml – 2 łyżki stołowe dziennie.

Składniki (30 ml): Woda; sok z aloesu zwyczajnego (Aloe Vera) 14.280 mg; substancja zagęszczająca: glicerol; chlorofil (chlorofilina sodowo-miedziowa) 100 mg; substancja konserwująca: sorbinian potasu; naturalny aromat miętowy.

W celu szybszej orientacji w ilości substancji aktywnych, w ekstraktach wykazane zostały ich rzeczywiste (pierwotne) ilości.

 UWAGA: Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Sposób przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i ciemnym w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed: Data minimalnej trwałości, będąca jednocześnie numerem partii, znajduje się w górnej części opakowania.

Opinie

Napisz opinię
ALOE VERA + CHLOROPHYLL STAR

ALOE VERA + CHLOROPHYLL STAR

500ml

ALOE VERA + CHLOROPHYLL STAR- oczyszczanie, trawienie

Produkt sprowadzamy na indywidualne zamówienia klienta po ustaleniu czasu dostawy, miejsca dostawy  i uzgodnionej płatności.

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie : 608 462 424

Produkty powiązane