L-TYROSINE STAR Zobacz większe

L-TYROSINE STAR

STARLIFE PL Sp. z o.o.

Nowy produkt

60 KAPSUŁEK

L-TYROSINE STAR   aminokwas 

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 19 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 19 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,90 zł.


119,44 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

L-TYROSINE STAR suplement diety zawierający l-tyrozynę, aminokwas o dużym znaczeniu dla organizmu człowieka.

"L-tyrozyna" to określenie izomeru lewoskrętnego tyrozyny, który jest łatwo przyswajalny przez organizm.

Tyrozyna jest podstawowym aminokwasem z jakiego organizm człowieka buduje białka naszego ustroju.  Powstaje z fenyloalaniny, która jest zawarta głównie w czekoladzie, mleku, mięsie i w jajach mleko i jego przetwory( jogurty, sery), produkty sojowe, orzechy, ryby i avocado. Najlepiej je spożywać z produktami bogatymi w witaminę C, kwas foliowy i niacynę ponieważ sprzyjają przemianie tyrozyny. W naszej diecie dobrze jest uwzględnić połączenie w/w produktów z pomarańczami, brukselką, kapustą włoską, szpinakiem, sałatą, cykorią, roślinami strączkowymi czy pomidorami.

Tyrozyna spełnia ważne biologiczne zadania jako wewnątrzkomórkowy przekaźnik. Jest prekursorem ważnych neuroprzekaźników a także jest prekursorem ważnych hormonów i biologicznie czynnych substancji tj. tyroksyna, adrenalina, noradrenalina, dopamina.  

Jest on aminokwasem endogennym, tzn. organizm ludzki oraz większość zwierząt jest w stanie syntetyzować go pod warunkiem odpowiedni skomponowanej diety.

Objawy niedoboru tyrozyny w organizmie: rozkojarzenie, drażliwość, smutek, lęk, depresja, senność, zmęczenie, niskie ciśnienie i temperatura ciała, trudności z pamięcią i analizą informacji, niski popęd płciowy, niedoczynność tarczycy.

Wśród pozytywnych działań tyrozyny do najkorzystniejszych zalicza się:

  • zwiększenie wydolności organizmu

  • ograniczenie apetytu

  • polepszenie zdolności koncentracji

  • wspomaganie produkcji melaniny w skórze, dzięki czemu ułatwia opalanie i pośrednio chroni przed szkodliwym działaniem słońca

  • wspomaganie syntezy neuroprzekaźników dopaminy i noradrenaliny

Tyrozyna jest bardzo istotna dla prawidłowego funkcjonowania tarczycy i przysadki mózgowej. Brak tego aminokwasu wywołuje niedoczynność tarczycy, co może objawiać się w postaci zmęczenia i wyczerpania.

Najwięcej korzyści z suplementacji l-tyrozyną czerpią osoby: zawodowo uprawiające sport.

Najwyższe stężenie tyrozyny we krwi odnotowuje się w pierwszych dwóch godzinach po jej zażyciu. Stan utrzymuje się przez maksymalnie 8 godzin.

Zalecane dzienne spożycie
1 kapsułka 2× dziennie.

Składniki (2 kapsułek): L-tyrozyna 1.000 mg; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu). Kapsułka żelatynowa.
W celu szybszej orientacji w ilości substancji aktywnych, w ekstraktach wykazane zostały ich rzeczywiste (pierwotne) ilości.

UWAGA: Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu suchym i ciemnym w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Najlepiej spożyć przed: Data minimalnej trwałości, będąca jednocześnie numerem partii, znajduje się w górnej części opakowania.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Suplementy diety firmy STARLIFE to produkty przygotowane w oparciu o unikatowe formuły i receptury. Stworzone z inspiracji naturą, wzbogacone naukową wiedzą ekspertów do spraw żywienia, w myśl holistycznej koncepcji zdrowia. Każdy produkt zawiera naturalne składniki.

Naturalne suplementy diety firmy STARLIFE wytwarzane są w USA.

Produkcja i konfekcjonowanie produktów spełnia najwyższe normy jakości certyfikowane jako GMP – Good Manufacturing Practice (Dobra Praktyka Produkcyjna). Cały proces podlega najwyższemu stopniu kontroli, który odpowiada rygorystycznym normom farmaceutycznym.

Najwyższa jakość produktów firmy STARLIFE oparta jest na unikalnej technologii przetwarzania  gwarantuje efektywne przyswajanie .

Produkty firmy STARLIFE nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Napisz opinię
L-TYROSINE STAR

L-TYROSINE STAR

60 KAPSUŁEK

L-TYROSINE STAR   aminokwas 

Produkty powiązane