ALLNUTRITION L-CARNITINE FIT BODY - spalacz tłuszczu Zobacz większe

ALLNUTRITION L-CARNITINE FIT BODY

ALLNUTRITION

Nowy produkt

120 kapsułek

ALLNUTRITION L-CARNITINE FIT BODY - spalacz tłuszczu

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,70 zł.


Dostawa: 4 do 14 dni

Więcej informacji

ALLNUTRITION L-CARNITINE FIT BODY wspomaga proces wytwarzania energii z tłuszczu - spalacz tłuszczu.

L-CARNITINE FIT BODY zawiera bardzo dobrze przyswajalną, L-karnitynę w formie łatwych do połknięcia kapsułek żelowych. L-karnityna wspomaga proces wytwarzania energii z tłuszczu. Dodatkowo preparat został wzbogacony witaminą C.

L-karnityna to substancja  podobna do witaminy występująca naturalnie w pokarmach pochodzenia zwierzęcego. Jest syntetyzowana w organizmie człowieka z aminokwasów lizyny i metioniny. Występuje przede wszystkim w tkance mięśniowej i w sercu, oraz w tkance nerwowej. W trakcie wysiłku fizycznego organizm w pierwszej kolejności pobiera energię ze zbędnej tkanki tłuszczowej i efektywnie spala zgromadzony  tłuszcz. L-karnityna bierze udział w metabolizmie lipidów pełniąc rolę specyficznego transportera długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondriów komórkowych. Umożliwia ich spalanie i produkcję energii. Ponad to karnityna zapewnia odpowiednią relację acetylo-CoA do CoA w komórkach oraz wykazuje aktywność antyoksydacyjną. Pochodna karnityny - acetylo-karnityna jest także donorem grup acetylowych do syntezy acetylocholiny, która jest ważnym neuroprzekaźnikiem. Ostatnie badania wskazują, że L- Karnityna wpływa również na płodność mężczyzn.

Witamina C jest najbardziej znanym antyoksydantem. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego w trakcie intensywnych ćwiczeń fizycznych i po nich, pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych i kości, chrząstek, skóry, dziąseł oraz zębów, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Witamina C pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, ma wpływ na  zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina C pomaga również w regeneracji zredukowanej formy witaminy E i zwiększa przyswajanie żelaza.

Składniki: winian L-karnityny, witamina C (kwas L-askorbinowy), żelatynowa otoczka kapsułki.

Sposób użycia: 2 kapsułki dziennie. L-carnitine najlepiej stosować rano po przebudzeniu oraz przed treningiem

Wartości odżywcze w porcji dziennej – porcja dzienna -            2kap     

Zawartość jednej porcji :

  • L-karnityna  1060 mg     % ZDS
  • Witamina C        40 mg    50%

Ilość porcji w opakowaniu          60                          

Opakowanie     120 kapsułek    

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Po użyciu opakowanie należy zawsze zamykać.

Uwagi: Produkt nie może być używany jako substytut zróżnicowanej diety, jest skierowany głównie do osób trenujących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.

 Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety

Opinie

Napisz opinię
ALLNUTRITION L-CARNITINE FIT BODY

ALLNUTRITION L-CARNITINE FIT BODY

120 kapsułek

ALLNUTRITION L-CARNITINE FIT BODY - spalacz tłuszczu

Produkty powiązane