ALLNUTRITION CLA + L-CARNITINE + GREEN TEA - odchudzanie, spalanie tkanki tłuszczowej Zobacz większe

ALLNUTRITION CLA + L-CARNITINE + GREEN TEA

ALLNUTRITION

Nowy produkt

120 kapsułek

ALLNUTRITION CLA + L-CARNITINE + GREEN TEA - walka z nadwagą - "spalacz tłuszczu"

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,90 zł.


54,63 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

ALLNUTRITION CLA + L-CARNITINE + GREEN TEA suplement diety pomagający w walce z nadwagą - "spalacz tłuszczu"

ALLNUTRITION CLA + L-CARNITINE + GREEN TEA jest suplementem diety przeznaczonym dla osób aktywnych fizycznie.  Zawiera sprzężony kwas linolowy (CLA), L-karnitynę oraz ekstrakt z zielonej herbaty.

ALLNUTRITION CLA + L-CARNITINE + GREEN TEA – kompleksowe  działanie składników:

  • pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi

  • pomaga w redukcji nadprogramowych kilogramów

  • ma działanie  silnie przeciwutleniająco

  • wspiera metabolizm i przyczynia się do utleniania tłuszczów

  • wspomaga zdolności umysłowe i fizyczne oraz dobre samopoczucie i koncentrację

CLA to sprzężony kwas linolowy. Kwas linolowy to organiczny związek chemiczny z grupy nienasyconych kwasów tłuszczowych typu omega-6. Kwas linolowy w organizmie człowieka w procesach metabolicznych przekształcany jest do szeregu substancji istotnych dla prawidłowego funkcjonowania przemiany materii. Sprzężony kwas linolowy wykazuje znaczące działanie prozdrowotne.  Kwas linolowy pomaga również w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

L-karnityna. Jest to witamino podobna substancja o istotnym fizjologicznym znaczeniu dla zdrowia.  Występuje naturalnie w pokarmach pochodzenia zwierzęcego. Jest syntetyzowana w organizmie człowieka z aminokwasów lizyny i metioniny. Obecna jest przede wszystkim w tkance mięśniowej, w sercu i w tkance nerwowej. W trakcie wysiłku organizm w pierwszej kolejności pobiera energię ze zbędnej tkanki tłuszczowej.  Efektywnie spala nawet najtrudniejszy do zrzucenia tłuszcz oporny. L-karnityna bierze udział w metabolizmie lipidów pełniąc rolę swoistego transportera długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondriów komórkowych i umożliwia tym samym ich spalanie i produkcję energii. L-karnityna zapewnia odpowiednią relację acetylo-CoA do CoA w komórkach oraz wykazuje aktywność antyoksydacyjną. Pochodna karnityny - acetylo-karnityna jest podstawowym składnikiem  grup acetylowych potrzebnym do syntezy acetylocholiny – bardzo ważnego neuroprzekaźnika.

Tea Green. Ekstrakt z zielonej herbaty (4:1) zawiera polifenole, w tym katechiny. Najważniejszy związek EGCG, czyli galusan epigalokatechiny, który jest silnym przeciwutleniaczem, 100 razy silniejszym niż witamina C i 25 razy silniejszym niż witamina E.

Składniki: sproszkowany CLA (sprzężony kwas linolowy), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, winian L-karnityny, ekstrakt z zielonej herbaty Camellia sinensis, otoczka kapsułki (żelatyna, woda, substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu i sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: dwutlenek tytanu).     

Zawartość jednej porcji :

  • CLA  300 mg
  • Winian L-karnityny: 200 mg - w tym L-karnityna: 138 mg
  • Ekstrakt z zielonej herbaty Camellia sinensis: 200 mg - w tym polifenole: 100 mg

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie, popijając 250 ml wody, najlepiej przed wysiłkiem fizycznym.

Porcja dzienna: 1 kap      Ilość porcji w opakowaniu: 120   

Opakowanie:120 kapsułek  

Sposób przechowywania: Po użyciu opakowanie należy zawsze zamykać. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Produkt nie może być używany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zbilansowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety .

Opinie

Napisz opinię
ALLNUTRITION CLA + L-CARNITINE + GREEN TEA

ALLNUTRITION CLA + L-CARNITINE + GREEN TEA

120 kapsułek

ALLNUTRITION CLA + L-CARNITINE + GREEN TEA - walka z nadwagą - "spalacz tłuszczu"