SFD L-CARNITINE STRONG spalacz tłuszczu Zobacz większe

SFD L-CARNITINE STRONG

SFD

Nowy produkt

120 kapsułek

SFD L-CARNITINE STRONG ,,spalacz tłuszczu"

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 8 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,80 zł.


Dostawa: 4 do 14 dni

Więcej informacji

SFD L-CARNITINE STRONG - ,,spalacz tłuszczu"- wspomaganie metabolizmu.

SFD L-CARNITINE STRONG zawiera najwyższej jakości l-karnitynę, która wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej. L-karnityna to substancja podobna do witaminy. Występująca naturalnie w pokarmach pochodzenia zwierzęcego. Jest syntetyzowana w organizmie człowieka z aminokwasów lizyny i metioniny. Obecna jest przede wszystkim w tkance mięśniowej i w sercu, a także w tkance nerwowej.

Funkcje L-karnityny w organizmie :

  • uczestniczy w metabolizmie lipidów, wykazuje zdolność do obniżenia poziomu triacylogliceroli i cholesterolu
  • bierze udział w metabolizmie lipidów, odgrywając rolę swoistego transportera długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondriów komórkowych, umożliwiając tym samym ich spalanie i produkcję energii
  • nasila procesy spalania kwasów tłuszczowych- przez co hamuje powstawanie tkanki tłuszczowej, a tym samym otyłości
  • wpływa na aktywność hormonów tj. testosteron, czy hormony tarczycy( te ostatnie wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej)
  • bierze udział w transporcie zbędnych metabolitów z komórki na zewnątrz
  • uczestniczy w przemianach węglowodanów. Jej wysoki poziom w mięśniach zmniejsza wykorzystywanie glikogenu jako materiału energetycznego
  • ma działanie przeciwutleniające
  • ma zdolność chelatowania (trwałego łączenia substancji organicznej z jonami metalu) takich pierwiastków jak: ołów, kadm, żelazo

Suplement diety SFD L-CARNITINE STRONG wzobacony został dodatkiem witaminy C.  Witamina C Pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu odpornościowego, jest najbardziej znanym antyoksydantem. Dzięki swoim właściwościom przeciwutleniającym pełni ochronną rolę w organizmie. Oprócz tego witamina C stymuluje produkcję kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, dziąseł, skóry i zębów. Witamina C pomaga również w regeneracji zredukowanej formy witaminy E i ma wpływ na przyswajanie żelaza.

Składniki: winian L-karnityny, witamina C (kwas L-askorbinowy), żelatynowa otoczka kapsułki.

Sposób użycia: Przyjmować jedną porcję dziennie (2 kapsułki), popijając wodą. Dni treningowe: jedna porcja przed treningiem. Dni nie treningowe: jedna porcja rano.

Uwagi: Produkt przeznaczony dla aktywnych fizycznie osób powyżej 18 roku życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zbilansowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

 

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

 

Opinie

Napisz opinię
SFD L-CARNITINE STRONG

SFD L-CARNITINE STRONG

120 kapsułek

SFD L-CARNITINE STRONG ,,spalacz tłuszczu"

Produkty powiązane