SFD BERBERYNA HCL-metabolizm glukozy, redukcja masy ciała Zobacz większe

SFD BERBERYNA HCL

SFD

Nowy produkt

90 tabletek

SFD BERBERYNA HCL- regulacja poziomu glukozy, redukcja masy ciała

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


Dostawa: 4 do 14 dni

Więcej informacji

SFD BERBERYNA HCL- suplement diety dla  wsparcia regulacji poziomu glukozy i wspomagania redukcji masy ciała.

Berberyna jest  roślinnym alkaloidem. Otrzymała w medycynie chińskiej miano jednego z najsilniejszych, naturalnych suplementów o wysoko ocenianych  właściwościach. Wykazuje, pozytywny wpływa na prawidłową pracę jelit. Jej właściwością jest wpływ na wzrost ilości receptorów insulinowych. Berberyna opóźnia rozkład węglowodanów złożonych do cukrów prostych, dlatego może być stosowana w przypadkach rozregulowania gospodarki cukrowej. Pomaga również w zachowaniu zdrowej skóry. Wykazuje działanie antyoksydacyjne, chroniąc organizm przed działaniem wolnych rodników. Wolne rodniki pojawiają się w organizmie w toku przezmian metabolicznych. Organizm pozbawiony dostatecznej ilości antyoksydantów szybkom ulega degeneracji i procesom starzenia się.

Berberyna:

  • pomaga utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi

  • wykazuje korzystne działanie przy redukcji masy ciała

  • ma działanie antyoksydacyjne

  • sprzyja ochronie i wzmocnieniu odporność organizmu

  • pozytywnie wpływa na układ pokarmowy

Składniki: ekstrakt z kory berberysu indyjskiego Berberis aristata, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia, substancje przeciwzbrylające: węglan wapnia, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Zawartość składników w 1 porcji - porcja 1 tabletka:

Ekstrakt z berberysu indyjskiego

510 mg

- w tym berberyna

500 mg

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie, popijając wodą

OPAKOWANIE: 90 tabletek, PORCJI: 90

EKSTRAKT Z BERBERYSU INDYJSKIEGO: 510 MG

Sposób przechowywania:  Chronić przed wilgocią i przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Po użyciu opakowanie należy zawsze zamykać.

Uwagi: Produkt przeznaczony dla aktywnych fizycznie osób powyżej 18 roku życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży, planujących ciążę oraz karmiących. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być używany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zbilansowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Może zawierać pochodne: zbóż zawierających gluten, soi, mleka, jaj. Po użyciu opakowanie należy zawsze zamykać.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety

Opinie

Napisz opinię
SFD BERBERYNA HCL

SFD BERBERYNA HCL

90 tabletek

SFD BERBERYNA HCL- regulacja poziomu glukozy, redukcja masy ciała

Produkty powiązane