APPLE HONEY VINEGAR STAR-odchudzanie Zobacz większe

APPLE HONEY VINEGAR STAR

STARLIFE PL Sp. z o.o.

Nowy produkt

500 ml

APPLE HONEY VINEGAR STAR ocet jabłkowy-odchudzanie

Produkt sprowadzamy na indywidualne zamówienia klienta po ustaleniu czasu dostawy, miejsca dostawy  i uzgodnionej płatności.

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie : 608 462 424

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 27 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 27 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,70 zł.


167,59 zł

Dostawa: 4 do 14 dni

Więcej informacji

APPLE HONEY VINEGAR STAR-ocet jabłkowy z miodem, naturalny suplement diety w płynie, wspomaga odchudzanie.

Ocet jabłkowy znany był już w starożytności a jego walory doceniano w Egipcie, Babilonii, Chinach, Grecji i w Rzymie.

Używany był do pobudzania krążenia, oczyszczania wątroby, krwi i węzłów chłonnych.

Stosowano go do wspomagania odporności na infekcje i poprawy sił witalnych.

Hipokrates, ojciec medycyny zalecał stosowanie octu jabłkowego w połączeniu z miodem na kaszel i przeziębienie.

W składzie octu jabłkowego znajdują się enzymy, aminokwasy, pektyny, związki polifenolowe (kwas galusowy, katechiny, epikatechiny, kwasy chlorogenowy, kawowy i kumarowy.

Znajdują się także niewielkie ilości witamin z grupy B (B1,B2, B3, B5, B6, biotyna, kwas foliowy) i witamina C.

Całe spektrum uzupełniają składniki mineralne tj. sód, fosfor, potas, wapń, żelazo i magnez.

Niektórzy przeprowadzają domowy proces wytwarzania octu jabłkowego bo jak sama nazwa wskazuje, produkuje się go z jabłek. Ocet wytwarza się w procesie fermentacji. To proces, w czasie którego cukry są rozkładane przez bakterie i komórki drożdży. W pierwszej fazie fermentacji cukry są przekształcane na alkohol, podczas dalszej fermentacji jej produktem jest już ocet. 

Ocet jabłkowy ma żółto-brązową barwę i jest lekko mętny. Wyróżnia go charakterystyczny kwaśny octowy smak i zapach jabłek.

Biorąc pod uwagę zawarte w occie jabłkowym składnik i ogólnie dostępną wiedzę na ich temat oraz wyniki badań możemy uznać jego działanie przeciwbakteryjne, wspomagające obniżanie poziom glukozy we krwi, korzystny wpływ na układ krążenia i wspomaganie procesu odchudzania.
Ocet jabłkowy może przyczyniać się do utraty nadmiernej tkanki tłuszczowej, ponieważ reguluje poziom glukozy we krwi a to sprzyja zmniejszaniu masy ciała.

Wpływa też na zwiększenie uczucia sytości.

Ocet jabłkowy wspiera kuracje odchudzające, które obejmują odpowiednią dietę i aktywność fizyczną.

Ocet wytwarza się w procesie fermentacji. To proces, w czasie którego cukry są rozkładane przez bakterie i komórki drożdży. W pierwszej fazie fermentacji cukry są przekształcane na alkohol, podczas dalszej fermentacji jej produktem jest już ocet.

Pierwotna nazwa octu pochodzi z języka francuskiego – vinaigre i oznacza „kwaśne wino”.

Ocet od stuleci jest wykorzystywany do najróżniejszych celów, np. jako konserwant do warzyw, dodatek do potraw, środek do czyszczenia naczyń, polerowania metalowych przedmiotów, tępienia chwastów itd.

Ocet jabłkowy służył też od dawna jako ludowy lek na prawie wszystkie dolegliwości.

Podczas gdy do produkcji octu można użyć najróżniejszych surowców, takich jak owoce, warzywa i winogrona, prawdziwy ocet jabłkowy wytwarza się tylko z soku z całych świeżych jabłek.

Swoje korzystne działania zawdzięcza wysokiej zawartości substancji mineralnych, znajdujących się w jabłkach.

APPLE HONEY VINEGAR STAR zawiera dodatkowo miód pszczeli.

Miód pszczeli to naturalny produkt będący wytworem pracy niezwykłych  choć popularnych pszczół.Stosowany od dawna i lubiany miód pszczeli zawiera przeważnie cukry proste, glukozę – cukier winogronowy i fruktozę – cukier owocowy, w różnej ilości i proporcjach, w zależności od tego, czym żywią się pszczoły.

Te cukry proste organizm człowieka wykorzystuje prawie bez wysiłku i bez obciążenia enzymatycznego; przemianę cukrów, jaka następuje w całym obiegu chemicznym, zapewniają pszczoły.

Zalecane dzienne spożycie
30 ml – 2 łyżki stołowe dziennie.

Składniki (30 ml): Jabłkowy ocet 15 ml; miód pszczeli 15 ml.
W celu szybszej orientacji w ilości substancji aktywnych, w ekstraktach wykazane zostały ich rzeczywiste (pierwotne) ilości.

UWAGA: Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu suchym i ciemnym w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Najlepiej spożyć przed: Data minimalnej trwałości, będąca jednocześnie numerem partii, znajduje się w górnej części opakowania.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Suplementy diety firmy STARLIFE to produkty przygotowane w oparciu o unikatowe formuły i receptury. Stworzone z inspiracji naturą, wzbogacone naukową wiedzą ekspertów do spraw żywienia, w myśl holistycznej koncepcji zdrowia. Każdy produkt zawiera naturalne składniki.

Naturalne suplementy diety firmy STARLIFE wytwarzane są w USA.

Produkcja i konfekcjonowanie produktów spełnia najwyższe normy jakości certyfikowane jako GMP – Good Manufacturing Practice (Dobra Praktyka Produkcyjna). Cały proces podlega najwyższemu stopniu kontroli, który odpowiada rygorystycznym normom farmaceutycznym.

Najwyższa jakość produktów firmy STARLIFE oparta jest na unikalnej technologii przetwarzania  gwarantuje efektywne przyswajanie .

Produkty firmy STARLIFE nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Napisz opinię
APPLE HONEY VINEGAR STAR

APPLE HONEY VINEGAR STAR

500 ml

APPLE HONEY VINEGAR STAR ocet jabłkowy-odchudzanie

Produkt sprowadzamy na indywidualne zamówienia klienta po ustaleniu czasu dostawy, miejsca dostawy  i uzgodnionej płatności.

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie : 608 462 424