WAPŃ + K2 + D3 Zobacz większe

WAPŃ + K2 + D3

PHARMOVIT

Nowy produkt

120 kapsułek

WAPŃ + K2 + D3 lanolin™

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,70 zł.


44,44 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

Suplement diety Wapń+K2+D3 lanolin™ -  organiczny wapń, aktywna formy witaminy K oraz witaminy D z lanoliny.

Wapń (Ca) jest to główny składnik mineralny w organizmie człowieka. Jako materiał budulcowy około 99% wapnia znajduje się w kościach i zębach.  Pozostałą ilość wapnia znajdziemy w tkankach miękkich oraz w płynach ustrojowych. Kości stanowią magazyn dla wapnia krążącego w płynach pozakomórkowych, pomagający utrzymać stałe stężenie tego składnika we krwi.

Wapń uczestniczy w aktywacji niektórych enzymów, w produkcji hormonów, w przewodnictwie bodźców nerwowych i w kurczliwości mięśni oraz w przepuszczalności błon komórkowych i w procesach  krzepnięcia krwi. Odgrywa istotną rolę w prawidłowym działaniu układu naczyniowego i pracy serca. Przyczynia się do zmniejszenia przepuszczalność błon komórkowych.

Do prawidłowego wchłaniania i wykorzystania wapnia przez organizm człowieka niezbędna jest odpowiednia ilość witaminy D. W  procesach wbudowywania się wapnia do kości  potrzebna jest również witamina K

Wapń:

  • potrzebny jest do utrzymania zdrowych kości i zębów

  • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni

  • przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego

Witaminy D i K również pomagają w utrzymaniu zdrowych kości. Dodatkowo witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi, a witamina D pomaga utrzymać prawidłowy poziom wapnia we krwi, pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystaniu wapnia i fosforu oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Składniki w porcji dziennej:   3 kapsułki

  • Wapń         478,00 mg (60% RWS)*
  • Witamina K VitaMK7®         75,00 µg (100% RWS)*
  • Witamina D z lanoliny         25,00 µg/1000 IU (500% RWS)*

* RWS - Referencyjne Wartości Spożycia

 Wapń (sole wapniowe kwasu cytrynowego); otoczka kapsułki: żelatyna; witamina K (menachinon); witamina D (cholekalcyferol)             

Produkt nie zawiera sztucznych substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: spożywać 3 kapsułki 1 raz dziennie. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 3 kapsułki.

Sposób przechowywania: Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Preparaty wyprodukowane w Polsce.
Produkty w 100% naturalne.
Bez chemicznych dodatków.
Wolne od GMO.
Informacje zamieszczone na tej stronie
służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania.
Prezentowany produkt jest suplementem diety .

Opinie

Napisz opinię
WAPŃ + K2 + D3

WAPŃ + K2 + D3

120 kapsułek

WAPŃ + K2 + D3 lanolin™

Produkty powiązane