Fintabs CD bori 200 tabletek-osteoporoza, ostepenia, złamania, Zobacz większe

Fintabs CD bori

FINCLUB

Nowy produkt

200 tabletek

Fintabs CD bori-odżywka dla kości.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 17 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,70 zł.


103,70 zł

Dostawa: 4 do 14 dni

Więcej informacji

Fintabs CD bori-odżywka dla kości w osteopeni i osteoporozie.

Naturalny suplement diety Fintabs CD bori zawiera odpowiednio skomponowany zestaw składników odżywczych dla układu kostnego w przypadku ryzyka osteopeni i osteoporozy.

Fintabs CD bori:

 • przyczynia się do odżywienia tkanki kostnej

 • pomaga  w zapobieganiu  osteopeni i osteoporozie

 • pomaga uzupełnić niedobory składników mineralnych potrzebne  dla zdrowych zębów

 • pomaga w ograniczeniu dolegliwości  zapalnych

 • sprzyja właściwej regeneracji tkanek kostnych

 • wspomaga regenerację tkanki kostnej po urazach  np. po złamaniach

Fintabs CD borii zawiera wapń, magnez, krzem, witaminę C, D3, witaminę K2, biotynę oraz bor.

Wapń, magnez witamina D pomagają w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania mięśni. 

Witamina D pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Bierze udział w procesie podziału komórek. 

Krzem wspomaga tkanki łączne, kości i chrząstki. 

Witamina C pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego w trakcie intensywnych ćwiczeń fizycznych i po nich. Pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, dziąseł, zębów i skóry. Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. 

Witamina K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. 

Biotyna pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych oraz do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego

Fintabs CD bori  to korzystne uzupełnienie diety:

 • osób wykonujących intensywny wysiłek fizyczny

 • dla ludzi  z ryzykiem wystąpienia osteoporozy

 • dla sportowców

 • dla seniorów

 • w czasie rehabilitacji ruchowej

Składniki:węglan wapnia, węglan magnezu, oczyszczona krzemionka (SiO2), kwas askorbinowy, substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, roślinny stearynian magnezu; tetraboran sodu, cholekalcyferol, filochinon, D-biotyna.
Zawartość składników:w 4 tabletkach (% referencyjnych wartości spożycia): oczyszczona krzemionka SiO2 420 mg (tj. krzem 196 mg), wapń 400 mg (50%), magnez 240 mg (64%), wit. C 75 mg (94%), bor 3,2 mg, wit. K2 45 μg (60%), biotyna 30 μg (60%), wit. D3 10 μg (200%)70 μg (93%), biotyna 30 μg (60%), witamina D3 10 μg (200%).
Zawartość:200 tabletek/146 g
Sposób użycia:4 tabletki dziennie. dwie rano i dwie w południe przed posiłkiem, popić płynem.
Uwagi :Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Z uwagi na zawartość witaminy K1 produkt niewskazany dla osób stosujących leki zmniejszające krzepnięcie krwi . Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS
Wyłączny dystrybutor:FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent:Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finlandia
 

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety i tylko tak może być traktowany.

Naturalne suplementy diety z Finclubu to produkty o wysokiej biodostępności dla organizmu.

Producentem naturalnych suplementów diety jest fińska firma Hankintatukku Oy. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Suplementy diety z Finclubu spełniają najwyższe normy jakości na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu do klienta - Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji.

Proces uprawy i zbioru roślin jest zgodny z normami   GAP-Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza (uprawa bez zastosowania pestycydów, ręczny zbiór roślin, uprawy w rejonach czystych ekologicznie).

Składniki naturalnych suplementów z Finclubu  zostały opracowane w oparciu o badania naukowe, światowe bazy danych i najnowszą wiedzę naukową w połączeniu ze sprawdzonymi, często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej.

Firma Finclub to dostawca o wysokim autorytecie w dziedzinie suplementów obecna na rynku od ponad 25 lat.

Finclub stworzył Gremium Lekarskie - gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Naturalne suplementy diety w ofercie  Finclubu nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Napisz opinię
Fintabs CD bori

Fintabs CD bori

200 tabletek

Fintabs CD bori-odżywka dla kości.

Produkty powiązane