Nowy Opti Liposomal B6 +Magnez +Zeolit dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego Zobacz większe

Opti Liposomal B6 +Magnez +Zeolit

NATUR DAY

Nowy produkt

60 kapsułek

Opti Liposomal B6 +Magnez +Zeolit

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 21 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 21 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,10 zł.


131,20 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

Opti Liposomal B6 +Magnez +Zeolit – zespół naturalnych składników wspomagających prawidłowe funkcje układu nerwowego.

 W składzie produkty Opti Liposomal B6 +Magnez +Zeolit znajdują się:

1. Zeolit to naturalny minerał o nadzwyczajnych właściwościach fizycznych, które wynikają z jego szczególnej struktury krystalicznej.  Zeolit  jest coraz bardziej popularnym środkiem wykorzystywanym do wspomagania organizmu obciążonego ryzykiem powstania różnych chorób i do  oczyszczaniu organizmu. Dużym zainteresowaniem cieszy się m.in. w USA, Austrii, Chorwacji, Rosji czy na Kubie. Stanowi on znany absorbent mikotoksyn, wirusów, metali ciężkich.

2. Witamina B6 niezbędna dla prawidłowych funkcji układu nerwowego.  Witamina B6 należy do witamin rozpuszczalnych w wodzie. Uczestniczy w procesach ważnych dla życia, gdyż bierze udział w metabolizmie aminokwasów oraz tworzeniu czerwonych krwinek. Szczególne znaczenie ma udział witaminy B6 w metabolizmie neurotransmiterów, aminokwasów siarkowych oraz w syntezie niacyny z tryptofanu. Witamina B6 jest niezbędna do prawidłowej czynności układu nerwowego. Jej niedobór może powodować różnego rodzaju zmiany neurologiczne, w tym przedwczesne starzenie się neuronów. Witamina B6 jako koenzym bierze udział w procesach syntezy glikogenu (związku zapasowego wielu ważnych narządów) i w metabolizmie złożonych węglowodanów. Dostateczne jego spożycie zabezpiecza właściwą syntezę glikogenu oraz przemianę glikogenu do glukozy. Wpływa także na układ krwiotwórczy. Pomaga w ochronie organizmu  przed rozwojem miażdżycy spowodowanej wysokim poziomem homocysteiny.  Jest  potrzebna do syntezy neurohormonów takich jak serotonina, adrenalina. Objawy niedoboru witaminy B6 są zróżnicowane i zależą od stopnia niedoboru tej witaminy w organizmie. Osoby z niedoborem witaminy B6 mają osłabiony układ immunologiczny, który objawia się zwiększoną zachorowalnością na infekcje bakteryjne i wirusowe.

3. Magnes, który można nazwać pierwiastkiem niezbędnym do równowagi organizmu pod względem psychologicznym jaki biologicznym. Magnez jest organizmowi niezbędny, by procesy życiowe przebiegały prawidłowo. Niedobory tego niezbędnego pierwiastka mogą być uwarunkowane wieloma przyczynami min. jedzeniem żywności wysoko przetworzonej, życiem w pośpiechu i stresie, wpływem niektórych chorób, leków czy dużego wysiłku fizycznego. Magnez stabilizuje funkcje układu nerwowego i usprawnia jego  pracę. Bierze udział w przemianie węglowodanów, białek oraz tłuszczów.  Jego obecność to jeden z warunków na  dostawę energii do tkanek i komórek organizmu.  Przyczynia się też do zmniejszenia ich nadpobudliwość, działając na organizm uspokajająco. Pomaga w poprawie pamięci i myślenie. Obecność odpowiedniej ilości magnezu  jest również jednym z czynników odpowiedzialnych  za sprawne działanie układu naczyniowo-sercowego. Rozdrażnienie, nerwowość, kołatanie serca, bezsenność, zmęczenie oraz powtarzające się skurcze mięśni lub drganie powieki –mogą sygnalizować niedobory magnezu.

 

Opti Liposomal B6 +Magnez +Zeolit stanowi formułę której składniki przyczyniają się do:

 • prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego

 • utrzymania prawidłowych funkcji psychologicznych

 • prawidłowego metabolizmu energetycznego

 • zachowaniu zdrowej skóry

 • zmniejszenia uczucia zmęczenia

 • syntezy niektórych neuroprzekaźników

 • regulacji aktywności hormonalnej

 • utrzymania sprawności umysłowej

 • prawidłowego widzenia

 • prawidłowej pracy serca

 • prawidłowej produkcji krwi

 • prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego

Zeolit - cztery najważniejsze właściwości:

1. Sorpcja – to pochłanianie jednej substancji przez inną substancji. Zeolit jest uznany za najlepszy sorbent.

2. Wymiana jonowa. Zeolit zawiera jonokoloidalną postać minerałów – cząsteczki są wielokrotnie mniejsze od naszych komórek i łatwo przyswajalne. Zawiera w swoim składzie prawie  100 różnych pierwiastków. Jest to jeden z najważniejszych minerałów na naszej planecie, mający korzystny wpływ na nasz organizm. Jego stała struktura molekularna w postaci siatki,  ma ładunek ujemny, dla tego przyciąga a następnie oddaje luźne minerały o ładunku dodatnim. W ten sposób nie tylko uzupełnia niedobory mikroelementów lecz także wprowadza równowaga mineralną.

3. Odkwaszanie organizmu. Zawdzięczając właściwości wymiany jonowej, zeolit wspomaga równowagę mineralną i dostarcza organizmowi niezbędną ilość minerałów zasadowych. To pomaga w odkwaszaniu organizmu i utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie.

4. Jest naturalnym katalizatorem, który przyspiesza procesy enzymatyczne, wspierając w ten sposób funkcję trawienne w organizmie człowieka.

Liposomy posiadają zdolność do transportowania zarówno wody, jak i substancji tłuszczowych, co czyni je idealnym systemem transportującym substancje potrzebne komórkom naszego organizmu. Liposomy to struktury powstające samoistnie z fosfolipidów. Mają postać pęcherzyków o wielkości 0,01-1 mikrometrów wypełnionych wodą (lub wodnym roztworem), otoczonych podwójną warstwą lipidową o grubości ok. 5 nanometrów stąd nazywane są też pęcherzykami fosfolipidowymi. Ich otoczka zbudowana jest analogicznie do błon biologicznych. Pęcherzyki fosfolipidowe są zbudowane z takich samych składników jak błony komórek naszego organizmu i na tyle małe, że są w stanie przenikać przez ściany naczyń krwionośnych.

 

Składniki: fosfolipidy z nasion sojowych, magnes (cytrynian magnesu), zeolit, witamina B6 ( pirydoxine chydrochloride) , substancja przeciwzbrylająca ( dwutlenek krzemu), składnik kapsułki-spirulina z alg morskich.

Porcja dzienne  - 1 kapsułka

Zawartość składników w dziennej porcji:

 • Fosfolipidy z nasion sojowych: 250 mg
 • Magnes ;  100 mg  (27 % RSW)
 • Zeolit; 130 mg
 • Witamina B6: 2,5 mg (179 % RSW)


RSW-referencyjna wartość spożycia

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie, popić wodą.

Zawartość: 60 kapsułek

Przeciwwskazania: Produkt   zawiera składniki z przetwórstwa nasion soi. Soja jest składnikiem żywności o potwierdzonych właściwościach alergizujących. Osoby z potwierdzoną nadwrażliwością na przetwory soi nie powinny spożywać produktu. Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat, kobiet w ciąży oraz karmiących.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu nienasłonecznionym, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Uwagi: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego trybu życia.

100% naturalnych ekstraktów roślinnych bez jakichkolwiek wypełniaczy

Najwyższej jakości syropy naturalne i kapsułki.

Czystość farmaceutyczna. GMP. HACCP.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Opinie

Napisz opinię
Opti Liposomal B6 +Magnez +Zeolit

Opti Liposomal B6 +Magnez +Zeolit

60 kapsułek

Opti Liposomal B6 +Magnez +Zeolit

Produkty powiązane