fin Fosfocaps- lecytyna-pamięć Zobacz większe

Fin Fosfocaps

FINCLUB

Nowy produkt

50 kap.

Fin Fosfocaps. Lecytyna źródłem choliny. 

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 17 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,70 zł.


105,56 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Znizki z kartą Klubową

Więcej informacji

Fin Fosfocaps. Lecytyna źródło choliny dla wspomagania pamięci i sprawności mózgu. 

Suplement diety fin Fosfocaps zawiera naturalną lecytynę, mangan i magnez. Lecytyna (fosfatydylocholina) jest najbogatszym źródłem choliny. Lecytyna jest dla organizmu ludzkiego bardzo cenną substancja. Lecytyna stanowi źródło choliny. Dieta bogata w lecytynę poprawia pamięć, obniża poziom cholesterolu LDL oraz korzystnie wpływa na komórki wątroby. Lecytyna występuje w organizmie człowieka, jest obecna w każdej komórce. Wykazuje  bogate właściwości prozdrowotne i z tego względu jest stosowana w suplementach diety mających przede wszystkim poprawić zdolności zapamiętywania. Jest również polecaną odżywką dla osób żyjących w ciągłym stresie, gdyż działa tonizująco na układ nerwowy.

Lecytyna:

  • działa wzmacniająco na błony komórkowe neuronów

  • jest źródłem choliny potrzebnej do wytworzenia się neuroprzekaźnika

  • jest potrzebna w składzie błon komórkowych

  • uczestniczy w metabolizmie i wpływa na gospodarkę cholesterolową

  • sprzyja spowolnieniu procesów starzenia się organizmu

  • przyczynia się do zwiększenia wchłanianie i biodostępność witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, zwłaszcza A, E oraz D i K

  • bierze udział w regulacji pracy układu krążenia

  • przeciwdziała miażdżycy, gdyż wpływa pozytywnie na gospodarkę cholesterolu

Cholina (fosfatydylocholina) należy do ważnych elementów składowych mózgu i tkanki nerwowej. W organizmie człowieka jest obecna w każdej komórce ciała. Cholina ( fosfatydylocholina) pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu homocysteiny i metabolizmu tłuszczów. 

Magnez pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni oraz w prawidłowej syntezie białka. Odgrywa rolę w procesie podziału komórek. Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. 

Mangan pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Pomaga w prawidłowym tworzeniu tkanek łącznych.

Składniki: lecytyna 525 mg, olej roślinny, substancje utrzymujące wilgotność 12,25%: glicerol, sorbitol, maltitol; tlenek magnezu, wosk pszczeli (emulgator), siarczan manganu. Otoczka kapsułki: żelatyna (wołowa), woda, barwniki: czarny i czerwony tlenek żelaza.

Zawartość składników:w 2 kapsułkach (% referencyjnych wartości spożycia): fosfatydylocholina 350 mg, magnez 90 mg (24%), mangan 1,2 mg (60%).

Zawartość: 50 kapsułek/67 g

Sposób użycia:2 kaps. dziennie, rano i w południe podczas posiłku.

Uwagi:Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Niewskazany dla osób uczulonych na produkty pszczele. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor:FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Naturalne suplementy diety z Finclubu to produkty o wysokiej biodostępności dla organizmu.

Producentem naturalnych suplementów diety jest fińska firma Hankintatukku Oy. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Suplementy diety z Finclubu spełniają najwyższe normy jakości na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu do klienta - Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji.

Proces uprawy i zbioru roślin jest zgodny z normami   GAP-Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza (uprawa bez zastosowania pestycydów, ręczny zbiór roślin, uprawy w rejonach czystych ekologicznie).

Składniki naturalnych suplementów z Finclubu  zostały opracowane w oparciu o badania naukowe, światowe bazy danych i najnowszą wiedzę naukową w połączeniu ze sprawdzonymi, często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej.

Firma Finclub to dostawca o wysokim autorytecie w dziedzinie suplementów obecna na rynku od ponad 25 lat.

Finclub stworzył Gremium Lekarskie - gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Naturalne suplementy diety w ofercie  Finclubu nie są testowane na zwierzętach.

 

Opinie

Napisz opinię
Fin Fosfocaps

Fin Fosfocaps

50 kap.

Fin Fosfocaps. Lecytyna źródłem choliny. 

Produkty powiązane