Nutrisan FloraSan Forte - bakterie priobiotyczne Zobacz większe

Nutrisan FloraSan Forte - Probiotyk

NUTRISAN NV

Nowy produkt

30 wegetariańskich kapsułek - 20 miliardów bakterii probiotycznych

Nutrisan FloraSan Forte - Probiotyk

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,70 zł.


43,70 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

Nutrisan FloraSan Forte - Suplement bazujący na naturalnych surowcach, wyprodukowany z farmaceutyczną dokładnością dla wspomagania flory bakteryjnej jelit.

FloraSan Forte zawiera 7 różnych rodzajów bakterii kwasu mlekowego, w sumie 20 miliardów bakterii na kapsułkę. Jednym z nich jest opatentowany szczep Lactobacillus acidophilus DDS-1, który został dokładnie scharakteryzowany na Uniwersytecie w Nebrasce. Bakterie są chronione kapsułką(dodatkowe powlekanie wegetariańskich kapsułek) przed kwasem żołądkowym i nienaruszone docierają do przewodu pokarmowego. Produkt zawiera fruktooligosacharydy (FOS) - substancję odżywczą dla bakterii kwasu mlekowego. Kapsułek nie trzeba przechowywać w lodówce.

Bakterie priobiotyczne:

  • wspomagają prawidłowe funkcjonowanie jelit

  • wspierają naturalną odporność organizmu

  • pozytywnie wpływają na zwalczanie niekorzystnej flory bakteryjnej

  • pomagają w uregulowaniu pasażu jelitowego

 

Substancje aktywne (1 kapsułka):

  1. Lactobacillus acidophilus (DDS-1), Bifidobacterium lactis, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei, Bifidobacterium longum, Streptococcus thermophilus 20 mld CFU (jednostki tworzące kolonię = bakterie kwasu mlekowego)
  2. FOS (fruktooligosacharydy) 10 mg

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie z posiłkiem lub bez posiłku. Kapsułki można otworzyć w przypadku problemów z połykaniem. Zawartość można mieszać z jedzeniem.

Uwagi: Suplementy diety nie zastępują stosowania zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie przekraczaj zalecanej dziennej dawki.

Sposób przechowywania: Przechowywać  w sposób niedostępny dla dzieci w chłodnym i suchym miejscu. Kapsułek nie trzeba przechowywać w lodówce.

Nutrisan specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji wysokiej jakości suplementów diety. Wszystkie  produkty produkowane są z farmaceutyczną dokładnością z naturalnych surowców przy użyciu wyjątkowo czystych, opatentowanych technologii, aby zagwarantować najwyższej jakości suplementy diety o wysokiej skuteczności

Wyprodukowane przy użyciu czystych i opatentowanych technologii oraz zgodnie z GMP

Skuteczność składników potwierdzona w badaniach klinicznych

Producent: Nutrisan 

Dystrybucja: Griston Mgmt Sp. z o.o. K9 Office ul. Krysiewicza 9 61-825 Poznań

Badania kliniczne i publikacje:

Wsparcie w antybiotykoterapii i zespole jelita drażliwego.Engelbrektson A.L., Korzenik J.R., Pittler A., Sanders M.E., Klaenhammer T.R. i C.L. Kitts (2007),; Randomizowane, podwójnie ślepe, kontrolowane badanie probiotyków w celu zminimalizowania zakłóceń mikroflory kałowej u zdrowych osób poddawanych antybiotykoterapii.

Produkt zgłoszony w rejestrze Głównego Inspektoratu Sanitarnego nr 2020/07/07/SD/3F5BE5

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Opinie

Napisz opinię
Nutrisan FloraSan Forte - Probiotyk

Nutrisan FloraSan Forte - Probiotyk

30 wegetariańskich kapsułek - 20 miliardów bakterii probiotycznych

Nutrisan FloraSan Forte - Probiotyk

Produkty powiązane