Probiotyk SPORT-odbudowa flory bakteryjnej Zobacz większe

PROBIOTYK JOY DAY SPORT

LIVING FOOD

Nowy produkt

500 ml

PROBIOTYK JOY DAY SPORT

Suplement diety

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 10 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


62,04 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

PROBIOTYK JOY DAY SPORT- suplement diety,  probiotyk w formie płynnej dla poprawy flory bakteryjnej organizmu.

PROBIOTYK JOY DAY SPORT to preparat probiotyczny w formie płynnej uzyskiwany w procesie fermentacji probiotycznej flory bakteryjnej.

Suplement diety, przeznaczony dla sportowców w trakcie terapii probiotycznej, mającej na celu odbudowanie prozdrowotnego składu mikroflory sprzyjającemu utrzymaniu wysokiej formy oraz zdrowia.

Harmonia prozdrowotnej flory bakteryjnej ma pozytywny wpływ na barierę mikrobiologiczną dla patogenów i pośrednio na układ odpornościowy.

PROBIOTYK JOY DAY SPORT wykazuje silne działanie w trakcie terapii probiotycznej, aktywujące system obronny organizmu w przypadku zaburzeń spowodowanych intensywnym treningiem, wzmożonym wysiłkiem, złym odżywianiem, zakażeniami układu pokarmowego, stanem dysbiozy jelit, przewlekłymi chorobami autoimmunologicznymi, systematycznym stosowaniem silnych antybiotyków i leków niesteroidowych, silną radioterapią i chemioterapią.

PROBIOTYK JOY DAY SPORT jest w pełni bezpiecznym produktem, zalecanym w przypadku alergii lub/i nietolerancji na GLUTEN, KAZEINĘ lub LAKTOZĘ.

PROBIOTYK JOY DAY SPORT charakteryzuje się min. wysokim potencjałem witalności biologicznej i gotowością, znajdujących się w nim szczepów bakterii, do natychmiastowego zasiedlania całej przestrzeni jelit, znaczną zdolnością adhezji do ich nabłonka.

Jest to ściśle związane z faktem zawarcia w preparacie swoistego konsorcjum szczepów bakterii probiotycznych, które poddane długotrwałemu procesowi fermentacji (hodowli) aktywują swą naturalną witalność, właściwości symbiotyczne i synergiczne oraz zdolność do przetrwania w stresowym środowisku przestrzeni żołądka i początkowego odcinka jelita cienkiego.

W tym samym czasie produkują one bioaktywne, prozdrowotne metabolity, w tym: związki antyseptyczne, kwasy organiczne, mikroelementy, witaminy oraz antyoksydanty, wspierające odbudowę prozdrowotnego składu mikroflory jelitowej człowieka

PROBIOTYK JOY DAY SPORT może być stosowany:

  • w stanie dysbiozy organizmu i nieszczelności jelit

  • w chorobach układu pokarmowego

  • w chorobach autoimmunologicznych

  • w terapiach antybiotykowych

  • w chemioterapii i radioterapii

  • w zaburzeniach spowodowanych intensywnym treningiem

  • w silnej alergii lub/i nietolerancji pokarmowej


Badania przeprowadzone przez Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Katedra Biotechnologii i Mikrobiologii Żywności, raportują, że PROBIOTYK SPORT występujący w postaci płynnej, poddany procesowi trawienia in vitro wykazuje wysoką stabilność ilościową drobnoustrojów zarówno w wariantach bez matrycy żywnościowej, jak i z jej użyciem. Przy czym zastosowanie matrycy żywnościowej skutkuje znacznym wzrostem liczby bakterii rodzaju Lactobacillus i Bifidobacterium, w odniesieniu do składu ilościowego na początku modelu układu trawienie in vitro, osiągając poziom 109 jtk/ml. Wartość ta znacznie przewyższa wyniki uzyskane w analogicznych badaniach komercyjnych PROBIOTYKÓW oferowanych w postaci liofilizowanej.

Skład: zawiera żywe i aktywne szczepy bakterii probiotycznych* oraz ich metabolity, w tym: witaminy, minerały, kwasy organiczne, enzymy, antyoksydanty oraz związki antyseptyczne.

*min. 6x107 jtk/ml w tym:

    Lactobacillus rhamnosus GG ATCC53103
    Lactobacillus rhamnosus LR 06
    Lactobacillus acidophilus LA 02
    Lactobacillus reuteri LRE 02
    Lactobacillus plantarum LP09
    Lactobacillus pentosus LPS 01
    Lactobacillus casei LC03
    Lactobacillus paracasei LPC00
    Bifidobacterium breve BR 03
    Bifidobacterium animals ssp. lactis BS 01
    Bifidobacterium longum BL 03
    Bifidobacterium longum W11
    Bifidobacterium bifidum BB01
    Streptococcus thermophilus FP4

WARTOŚĆ ODŻYWCZA

w 100 ml

w porcji 10 ml

% RWS *
w porcji (10ml)

wartość energetyczna

82 kJ/19 kcal

8 kJ/2 kcal

0 %

tłuszcz

0 g

0 g

0 %

w tym kwasy tłuszczowe nasycone

0 g

0 g

0 %

węglowodany

4,2 g

<0,5 g

0 %

w tym cukry

<0,5 g

0 g

0 %

błonnik

<0,5 g

0 g

-

* RWS - referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ /2000 kcal)

Sposób dawkowania: Dorośli: 10-15 ml (2-3 łyżeczki) 3 razy dziennie rozcieńczone z ok. 100 ml wody lub z innym chłodnym napojem. Dzieci powyżej 3 roku życia: 5 ml (1 łyżeczka) 3 razy dziennie rozcieńczone z 50 ml wody lub z innym chłodnym napojem

Pojemność: 500 ml – ok. 50 porcji

Sposób przechowywania: Przechowywać w miejscu chłodnym i przyciemnionym (optimum 8-24oC). Nakrętkę dobrze dokręcać.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Sposób użycia: Przed otwarciem butelki zawartość lekko wstrząsnąć. Po otwarciu spożyć w ciągu 30 dni.

Uwaga producenta: Mogący powstawać osad na dnie butelki, nalot „białego grzybka” na powierzchni, gazy oraz kwasowość napoju są efektem naturalnym.

Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia.

Producent: Living Food Sp. z o. o.

Bio Suplement diety GIS-ŻP-SD-4230-06601/KC/17

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Nie sugerują rozpoznawania ani leczenia chorób. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Opinie

Napisz opinię
PROBIOTYK JOY DAY SPORT

PROBIOTYK JOY DAY SPORT

500 ml

PROBIOTYK JOY DAY SPORT

Suplement diety

Produkty powiązane