Prostahit, funkcje prostaty, nietrzymanie moczu u kobiet Zobacz większe

Prostahit

HEPATICA

Nowy produkt

90 kapsułek 

Prostahit - wspomaganie prostaty

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 13 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,30 zł.


82,41 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

PROSTAHIT- naturalny suplement diety   pomagający w zachowaniu libido i zdrowia prostaty.

Rozwój gruczołu krokowego zaczyna się już  w ósmym tygodniu życia płodowego w momencie podjęcia produkcji testosteronu przez jądra.  Gruczoł krokowy rośnie do pewnych rozmiarów i utrzymuje ten rozmiar przez dłuższy okres czasu. Jednakże po 45.-50. roku życia, w okresie andropauzy, mogą pojawiać się pewne zmiany w obszarze gruczołu prostaty. Zmiany wielkości gruczołu, jego powiększenie,  u wielu mężczyzn stanowi to przyczynę problemów z oddawaniem moczu. Łagodny rozrost stercza należy do najczęstszych chorób urologicznych. Przerost stercza stwierdza się u 40 proc. mężczyzn w wieku 60 lat i u 80 proc. mężczyzn w wieku 75 lat. Objawy przerostu występują u ok. 50 proc. starszych mężczyzn. Jest to zatem wyjątkowo powszechna dolegliwość

Preparat Prostahit zawiera Prostaphil²®, który powstał w Niemczech w oparciu o wieloletnie badania naukowe nad wyciągami z pyłków traw. Prostaphil²® zawiera specjalnie wyselekcjonowane i najbardziej efektywne ekstrakty z pyłków traw.

Prostahit jest suplementem diety pozytywnie uczestniczącym w dbałości o zachowanie dobrej kondycji psychofizycznej.

Może przyczynić się do poprawy samopoczucia również u kobiet borykających się z bezwiednym popuszczaniem moczu.

Prostahit posiada właściwości antyoksydacyjne co przyczynia się do wspomagania organizmu w infekcjach dróg moczowych.

Cechy unikatowe produktu:
• 100% standaryzowany ekstrakt Prostaphil²® bez substancji dodatkowych
• firma Hepatica gwarantuje najlepszą cenę tego produktu na świecie!
• produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan
• sprawdzona niemiecka jakość.

Składniki: Prostaphil²® – hydrofilne i lipofilne ekstrakty z pyłków traw żyta (Secale cereale) 92%, tymotki łąkowej (Phleum pratense) 5% i kukurydzy (Zea mays) 3%; stabilizator – hydroksypropylometyloceluloza (składnik otoczki kapsułki), substancje przeciwzbrylające: wodorofosforan wapnia, glukonian wapnia.

Porcja dzienna: (3 kapsułki) zawiera 660 mg Prostaphil-2, w tym 264 mg hydrofilnego ekstraktu i 13,2 mg lipofilnego ekstraktu z pyłków traw

Sposób użycia: 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Opakowanie: 90 kapsułek Vcaps, porcja dzienna (3 kapsułki) zawiera 660 mg Prostaphilu²® w tym 264 mg hydrofilnego ekstraktu i 13,2 mg lipofilnego ekstraktu z pyłków traw.

Kraj pochodzenia: Niemcy

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Nie sugerują rozpoznawania ani leczenia chorób. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

 

Opinie

Napisz opinię
Prostahit

Prostahit

90 kapsułek 

Prostahit - wspomaganie prostaty

Produkty powiązane