Tribulus ( wyciąg z buzdyganka )-prostata-potencja Zobacz większe

Tribulus

HEPATICA

Nowy produkt

120 kapsułek

Tribulus Orginal wspomaga wydzielanie testosteronu.

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,90 zł.


54,63 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

Tribulus Orginal-wyciąg z ziela buzdyganka ziemnego,wspomaga wydzielanie testosteronu.

Bulgarian Tribulus Orginal to suplement diety przeznaczony specjalnie dla mężczyzn (ale nie tylko). Zawiera w swoim składzie standaryzowany na zawartość saponin steroidowych wyciąg z ziela buzdyganka ziemnego, który naturalnego hormonu sprzyjającego rozwojowi masy i siły mięśniowej.

Tribulus- buzdyganek ziemny

  • wspiera sprawność i wydolność organizmu

  • wspomaga popęd seksualny

  • wpływa korzystnie na spermatogenezę

  • sprzyja zwiększeniu ilość i ruchliwość plemników

  • dla dobrej kondycji fizycznej mężczyzn

  • wspomaga męskość

  • zwiększa siłę organizmu

  • wspomaga libido

Do produkcji ekstraktu używany jest tylko dziko zbierany w Bułgarii Tribulus terrestris.Jest to bardzo silny ekstrakt w koncentracji 50:1 (z 50 kg suchego ziela produkuje się 1 kg ekstraktu!) standaryzowany do 60% saponin w przeliczeniu na protodioscynę. Dlatego już w niskich dawkach można osiągnąć efekty, które trudno jest osiągnąć stosując wysokie dawki innych preparatów. Standaryzacja do saponin furostanolu w przeliczeniu na protodioscynę to nie to samo, co ogólna liczba saponin występująca w tribulusie indyjskim czy chińskim. Ponadto, jak wykazały bułgarskie badania spektometryczne, bardzo często faktyczna zawartość saponin w tribulusie pochodzenia chińskiego czy indyjskiego nie przekracza 4-5%. Dodatkowo Orginalny Tribulus Bułgarski jest także standaryzowany do 10% tanin oraz 10% flawonoidów w przeliczeniu na rutynę co jest jednym z sekretów tego ekstraktu oraz zapewnia pełne spektrum korzyści oferowanych przez to zioło.

Składniki: wyciąg z ziela buzdyganka ziemnego (Tribulus terrestris L.) standaryzowany do zawartości 60% saponin steroidowych, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu, stabilizator – hydroksypropylometyloceluloza (składnik otoczki kapsułki).

Sposób użycia: 1-2 kapsułki 3 razy dziennie po posiłku.

Opakowanie: 120 kapsułek Vcaps, 1 kapsułka zawiera 150 mg ekstraktu

Kraj pochodzenia: Bułgaria

Każdy produkt posiada certyfikaty analityczne i jest przebadany pod kątem autentyczności oraz bezpieczeństwa.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Nie sugerują rozpoznawania ani leczenia chorób. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Opinie

Napisz opinię
Tribulus

Tribulus

120 kapsułek

Tribulus Orginal wspomaga wydzielanie testosteronu.

Produkty powiązane