fin Ubigoltabs-koenzym Q10-serce-mózg Zobacz większe

Fin Ubigoltabs

FINCLUB

Nowy produkt

60 tabl.

Fin Ubigoltabs, koenzym Q10 wspomaga energetykę i dotlenienie 

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 21 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 21 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,10 zł.


126,85 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Znizki z kartą Klubową

Więcej informacji

Fin Ubigoltabs-koenzym Q10 wspomaga energetykę i dotlenienie organizmu. 

"Ubichinon (znany też jako koenzym Q10, koenzym Q, ubidekarenon) –organiczny związek chemiczny z grupy chinonów, występujący
w mitochondriach komórek roślinnych i zwierzęcych. Jest odpowiedzialny za przenoszenie elektronów w łańcuchu oddechowym.
Po przyłączeniu elektronów swobodnie porusza się w wewnętrznej błonie mitochondrialnej umożliwiając transport elektronów między kompleksami białek łańcucha oddechowego, które wbudowane są w wewnętrzną błonę mitochondrialną." 

                                                                               źródło: Wikipedia

Witamina E - rola w organizmie:

"Witamina E jest antyoksydantem, który chroni komórki przed utleniaczami. Bierze udział w dostarczaniu składników odżywczych do komórek. Wzmacnia ścianę naczyń krwionośnych oraz chroni czerwone krwinki przed przedwczesnym rozpadem. Wykorzystywana jest też do leczenia męskiej niepłodności, zaburzeń mięśniowych, miażdżycy oraz chorób serca. Dym tytoniowy sprzyja degradacji witaminy E. Zapotrzebowanie człowieka wynosi 8–13 mg na dobę."

                                                                                    Żródło: wikipedia

Suplement diety fin Ubigoldtabs zawiera koenzym Q10 oraz witaminę E.

Koenzym Q10, zwany też ubichinonem jest substancją niezbędną do funkcjonowania każdej żywej  komórki naszego organizmu.

Koenzym Q10:

  • bierze udział w procesie wytwarzania energii w komórkach

  • wspomaga dotlenienie organizmu

  • sprzyja odpowiedniej energetyce komórek

  • jest niezbędny do prawidłowej pracy serca i mózgu

  • wspiera dotlenienie serca i mózgu

  • wspomaga pracę mięśni szkieletowych.

Organizm wytwarza pewną ilość koenzymu Q10, który uczestniczy w procesie dotleniania całego organizmu. Produkcja koenzymu Q10 zmniejsza się po 35. roku życia. Gdy  zaczyna  brakować koenzymu Q10 może zmniejszyć się energetyka i  wydolność organizmu. Korzystne dla organizmu może być wspomaganie koenzymem Q10 w czasie intensywnych treningów sportowych.

Ciężka praca fizyczna, przewlekłe choroby czy zanieczyszczone środowisko mogą powodować większe zapotrzebowanie na koenzym Q10.

W diecie należy uwzględnić ryby, podroby, oleje, szpinak, brokuły. Spożywając produkty pełnoziarniste również dostarczamy pokarmu bogatego w koenzym Q10.

Witamina E wspomaga ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym, to znaczy przed atakiem wolnych rodników, które uszkadzają komórki.

Składniki:substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu; skrobia kukurydziana (subst. wiążąca); ubichinon (koenzym Q10) 30,6 mg; octan DL-alfatokoferylu.
Zawartość składników:w 1 tabletce (% referencyjnych wartości spożycia): koenzym Q10 30 mg, witamina E 10 mg (83,3%).
Zawartość:60 tabletek / 18 g
Sposób użycia:1 tabletka dziennie, rano z posiłkiem.
Uwagi :Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.
Wyłączny dystrybutor:FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent:Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia.

Zakupy z Karta Klubową  https://www.podkasztanami1.pl/glowna/729-finclub-karta-klubowicza.html

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Firma Finclub to dostawca o wysokim autorytecie w dziedzinie suplementów obecna na rynku od ponad 25 lat.

 Producentem naturalnych suplementów diety jest fińska firma Hankintatuku Oy. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Suplementy diety z Finclubu spełniają najwyższe normy jakości na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu do klienta - Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji.

Proces uprawy i zbioru roślin jest zgodny z normami   GAP-Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza (uprawa bez zastosowania pestycydów, ręczny zbiór roślin, uprawy w rejonach czystych ekologicznie).

Skład naturalnych suplementów z Finclubu jest opracowany w oparciu o badania naukowe, światowe bazy danych i najnowszą wiedzę naukową w połączeniu ze sprawdzonymi, często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej.

Finclub stworzył Gremium Lekarskie - gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Naturalne suplementy diety w ofercie  Finclubu nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Napisz opinię
Fin Ubigoltabs

Fin Ubigoltabs

60 tabl.

Fin Ubigoltabs, koenzym Q10 wspomaga energetykę i dotlenienie 

Produkty powiązane