Obniżka! Kwas hialuronowy-nawilżenie tkanek, poprawa cery, zmniejszanie zmarszczek, maż stawowa Zobacz większe Promocyjna cena

Kwas hialuronowy

PHARMOVIT

Nowy produkt

60 kapsułek po 150 mg

Kwas hialuronowy

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Ostatnie egzemplarze!

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


54,27 zł

-10,45 zł

Zamiast 64,72 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

Kwas hialuronowy- suplement diety pomagający w nawilżeniu tkanek.

Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w organizmie człowieka w postaci soli sodowej (hialuronianu sodu). Jej największe stężenie stężeniu występuje w skórze, w mazi stawowej oraz w ciele szklistym oka. Wchodzi  również w skład płynów ustrojowych i tkanki łącznej i stanowi budulec ścian naczyń krwionośnych.

Kwas hialuronowy spełnia zadanie wiązania cząsteczek wody dzięki czemu utrzymywana jest właściwa wilgotność i elastyczność tkanek. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego może związać aż 250 cząsteczek wody. Około 30 procent kwasu hialuronowego obecnego w organizmie w naturalny sposób ulega rozpadowi. W to miejsce wbudowują się nowe cząsteczki kwasu.

Kwas hialuronowy :

  • odpowiada za nawilżenie skóry,  gałek ocznych  i tkanek w całym organizmie

  • jego obecność jest niezbędna dla podtrzymania nawodnienia

  • razem z kolagenem pełni w organizmie funkcje budulcowe i wypełnia przestrzenie międzykomórkowe

  • jest składnikiem mazi stawowej (odpowiada za ochronę przed urazami mechanicznymi )

  • pomaga w dystrybucji składników odżywczych do chrząstki  stawowej

  • występuje w ciele szklistym oka, dlatego bywa dodawany do płynów do soczewek kontaktowych

Podstawową cechą kwasu hialuronowego występującego w organizmie pod postacią hialuronianu sodu jest higroskopijność, czyli zdolność do bardzo skutecznego wiązania wody.

Wraz z wiekiem  ilość kwasu hialuronowego w organizmie  stopniowo się zmniejsza. Proces ten nasila się okolicach 40 roku życia. Dochodzi do gorszego nawilżenia i odżywienia tkanek. Skóra wolniej się regeneruje, ma mniej wyrównany koloryt, staje się sucha. Początkowe zmarszczki mimiczne utrwalają się i pogłębiają. Wraz ze zmniejszeniem ilości kwasu hialuronowego w skórze staje się ona mniej odporna na czynniki zewnętrzne i bardziej wrażliwa.

Mniejsza ilość kwasu hialuronowgo to  gorsze nawilżenia i odżywienie tkanek a w efekcie końcowym do ich degeneracja.  Dlatego coraz częściej uzupełnia się niedobory kwasu hialuronowego dostarczając go z zewnątrz w formie zastrzyków, tabletek czy kremów.

Składniki: Kwas hialuronowy; inulina; żelatyna

Składniki w porcji dziennej - 1 kapsułka

Kwas hialuronowy: 150,00 mg

Inulina           130,00 mg

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: spożywać 1 kapsułkę dziennie. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka

Sposób przechowywania: Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

 

Preparaty wyprodukowane w Polsce.
Produkty w 100% naturalne.
Bez chemicznych dodatków.
Wolne od GMO.
Informacje zamieszczone na tej stronie
służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania.
Prezentowany produkt jest suplementem diety 

Opinie

Napisz opinię
Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy

60 kapsułek po 150 mg

Kwas hialuronowy

Produkty powiązane