Nowy PH BALANS TABLETKI ZASADOWE - równowaga kwasowo- zasadowa organizmu Zobacz większe

PH BALANS TABLETKI ZASADOWE

DR JACOB'S

Nowy produkt

250 tabletek

PH BALANS TABLETKI ZASADOWE- równowaga kwasowo- zasadowa

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 11 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,10 zł.


69,44 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

PH BALANS TABLETKI ZASADOWE dla regulacji równowagi kwasowo-zasadowej organizmu. 

Równowaga kwasowo-zasadowa to  optymalny dla przebiegu procesów życiowych stan organizmu. Zachowany jest wówczas odpowiedni stosunek kationów i anionów w płynach ustrojowych i poprawne pH, które pozwala utrzymać harmonię w naszym organizmie. Zakres  pH krwi dla większości procesów przemiany materii wynosi 7,35-7,45. Jeśli  pH jest wyższe to oznacza przewagę składników zasadowych a niższe to świadczy o przewadze składników kwaśnych.

PH BALANS to suplement diety pomagający  w regulacji składniki  równowagi kwasowo-zasadowej organizmu i uzupełniający  niedobory ważnych dla zdrowia pierwiastków zasadowych (magnez, wapń, potas, cynk). 
Podstawę produktu  stanowią działające zasadowo cytryniany  ( cytryniany: potasu, magnezu, wapnia  aż 72%) – naturalne substancje występujące  w komórkach.  Ponadto są one podstawowym paliwem dla skomplikowanego łańcucha reakcji chemicznych (cykl Krebsa), procesu, w którym komórka wytwarza energię. Jednakże, aby zostały one w pełni przyswojone i zadziałały prawidłowo, powinny być one połączone z cynkiem (istotny dla powstania enzymu odkwaszającego: anhydrazy węglanowej). Aby cytrynian wapnia dobrze się wchłonął i szybko uzupełnił braki minerałów w kościach, powinien być on podawany razem z witaminą D.

Suplementacja diety zasadowymi cytrynianami ważna jest nie tylko dla osób z zakwaszeniem ale także dla osób starszychWapń, potas i magnez nie tylko wpłyną korzystnie na ogólny stan zdrowia i wydolność, ale wzmocnią kości (wapń) oraz mięśnie (magnez). Łamanie kości przez osoby starsze nie jest wynikiem jedynie tego, że są one słabsze z powodu odmineralizowania. Najczęstszą przyczyną jest niespodziewany upadek spowodowany spadkiem siły mięśni. Mięśnie do swej prawidłowej pracy potrzebują nie tylko paliwa (glukozy) ale także magnezu, wapnia i potasu, które wpływają na ich siłę i wytrzymałość.

Potas i magnez, zawarte w cytrynianach, normalizują pracę układu nerwowego i mięśni, ciśnienie krwi (potas) i rytm serca (magnez).
Magnez jest konieczny do prawidłowej pracy nerwów i mięśni. Zmniejsza zmęczenie. Niedobór magnezu objawia się np. przez skurcze łydek, podwyższone napięcie mięśni, drganie powieki.

Cytryniany są odpowiedzialne za prawidłowe spalanie pokarmów i balans kwasowo-zasadowy, są łatwo przyswajalne i nie zmieniają pH przewodu pokarmowego – działają dopiero na poziomie komórkowym.

Często w składzie produktów odkwaszających  występują  wodorowęglany sodu lub różne węglanach, które jednak  zmieniają pH żołądka i jelit na zasadowe a to może przynieść niekorzystne efekty zdrowotne (zgaga, nadkwaśność, rozrost niewłaściwej flory jelitowej).

Tabletki zasadowe pH balans zawierają  minerały w naturalnej równowadze: mało sodu, dużo potasu, optymalny stosunek wapnia do magnezu 3:2.

Tabletki zasadowe pH balans są wzorowane na naturze i zawierają składniki, które mają korzystne działanie na następujące funkcje organizmu:

  • wspomaganie metabolizmu kwasowo-zasadowego (cynk)
  • zdrowie kości i zębów (wapń, magnez, witamina D)
  • wspomaganie pracy mięśni i układu nerwowego( potas, magnez)
  • utrzymywanie prawidłowego ciśnienia krwi (potas)
  • zmniejszanie poczucia zmęczenia i wspomaganie metabolizmu energetycznego (magnez, witamina C)
  • zdrowie skóry, włosów i paznokci (cynk)
  • wspomaganie tworzenia kolagenu dla budowy chrząstki (z witaminą C)
  • wspomaganie układu odpornościowego (witamina D, cynk, witamina C)


Porcja (8 tabletek) ma taką samą wartość podstawową wartość PRAL co 1,2 kg owoców i warzyw.

Sposób użycia: 2 × 4 tabletki popite dużą ilością płynu. Porcja dzienna (8 tabletek) jest odpowiednia dla osób od 15. roku życia. Podczas przyjmowania pełnej porcji dziennej nie powinno się spożywać żadnych innych suplementów z wapniem i cynkiem.

Składniki: cytrynian potasu, cytrynian wapnia, inulina (z cykorii), cytrynian magnezu, węglan magnezu, wodorotlenek magnezu, substancja przeciwzbrylająca: celuloza i sole magnezowe kwasów tłuszczowych (roślinne), ekstrakt z wiśni acerola (1%; 5:1), kwas L-askorbinowy (witamina C), dwutlenek krzemu, cytrynian cynku, witamina D3 (cholekalcyferol).

Uwagi: Nie stosować przy: niewydolności nerek, alkalozie, hiperkaliemii. Przy zaburzeniach poziomu potasu, stosować tylko po konsultacji z lekarzem Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zrównoważonej diety.

 Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Opinie

Napisz opinię
PH BALANS TABLETKI ZASADOWE

PH BALANS TABLETKI ZASADOWE

250 tabletek

PH BALANS TABLETKI ZASADOWE- równowaga kwasowo- zasadowa

Produkty powiązane