Lista produktów producenta: STARLIFE PL Sp. z o.o.

Naturalne suplementy diety firmy Starlife.

Receptury oparte są na tradycyjnych, wielowiekowych doświadczeniach chińskich  i tybetańskich naturalistów oraz na najnowszych osiągnięciach współczesnej wiedzy.

 

Firma Starlife:


 • współpracuje wyłącznie z producentami posiadającymi certyfikat GMP

 • produkty nie są testowane na zwierzętach

 • produkty wytwarzane są w oparciu o najnowsze badania i technologie w dziedzinie biochemii

 • każdy z produktów składa się z naturalnych składników, których doskonałe proporcje zostały potwierdzone poprzez wiekowe doświadczenia medycyny chińskiej i tybetańskiej, wsparte mądrością Wschodu i wynikami najnowszych badań naukowych.

  Naturalne suplementy diety firmy STARLIFE będącą producentem i wyłącznym dystrybutorem produktów o najwyższej jakości. 


  STARLIFE oferuje ludziom jakość i zdrowy styl życia. Unikalne produkty wytwarzane są w oparciu o najnowsze badania i technologie w dziedzinie biochemii. Każdy z produktów składa się z naturalnych składników, których doskonałe proporcje zostały potwierdzone poprzez wiekowe doświadczenia medycyny chińskiej i tybetańskiej zgodnie z mądrością Wschodu i wynikami najnowszych badań naukowych.


  Organizm ludzki jest zdolny do ekstrakcji i przyswajania naturalnych składników roślinnych w połączeniu z ich naturalnymi nośnikami organicznymi. Doświadczenia medycyny Wschodu potwierdzają, że organizm człowieka zdolny jest do pozyskiwania z pożywienia tylko tego, co jest mu potrzebne. Jednak zawarte w naszym pożywieniu substancje syntetyczne i wyizolowane składniki chemiczne są przyczyną osłabienia siły witalnej organizmu, chorób przewlekłych oraz niepożądanych skutków ubocznych.


  Naturalne suplementy diety firmy Starlife mogą one stać się uzupełnieniem naszego codziennego pożywienia. Dzięki temu możliwe jest wspomaganie, odtruwanie i wzmacnianie naszego organizmu. Profilaktyka naturalna to przede wszystkim zdrowy sposób odżywiania się, mądra suplementacja oraz aktywny styl życia, w którym metody profilaktyki płynnie przechodzą w metody lecznicze. Szczególną uwagę przywiązuje się do uprawy i pochodzenie roślin, ziół i składników, ich procesu obróbki i końcowej fazy produkcji produktów włącznie z zapakowaniem (certyfikat GMP)


  Produkty nie są testowane na zwierzętachWięcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów