CLA 1000 STAR-nadwaga, odchudzanie, spalanie tłuszczu Zobacz większe

CLA 1000 STAR

STARLIFE PL Sp. z o.o.

Nowy produkt

60 kapsułek

CLA 1000 STAR-wspomaga spalanie tłuszczów

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 19 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 19 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,90 zł.


119,44 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

CLA 1000 STAR-wspomaga spalanie tłuszczów dla zmniejszenie nadwagi.

Kwas linolowy ( CLA )należy do nienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy Ω-6.

CLA (conjugated linoleic acid) to skrót dla popularnego związku chemicznego zaliczanego do nienasyconych kwasów tłuszczowych Ω-6 - kwasu linolowego. Głównymi źródłami kwasu linolowego są mięso i tłuszcz mleczny zwierząt. Najbardziej cenne są produkty pochodzące od krów hodowanych metodami tradycyjnymi i wypasanymi na pastwiskach w okresie wiosenno-letnim. Znajdziemy go również w tłuszczu ryb i drobiu. Jednakże stężenie kwasu linolowego jest tu dużo mniejsze. Znikome ilości kwasu linolowego posiadają oleje roślinne. Bakterie fermentacji mlekowej posiadają zdolność wytwarzania kwasu linolowego i dlatego znajdziemy go w fermentowanych produktach mlecznych, np. jogurtach i kefirach.

CLA ma egzogenny charakter i nie jest syntetyzowany przez człowieka. A ze względu na biologiczne potrzeby człowieka musi być dostarczany wraz z pożywieniem. Sprzężony kwas linolowy winien stanowić około 30% dobowego zapotrzebowania człowieka na związki tłuszczowe. CLA należy do grona nienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy Ω-6 w związku z czym może korzystnie wspierać funkcje układu krążenia.

NNKT (nienasycone kwasy tłuszczowe) regulują naszą gospodarkę lipidową, co jest korzystne dla ustabilizowania poziomu cholesterolu i sprzyja profilaktyce utleniania lipoproteiny LDL tzw. „złego cholesterolu”. Zahamowanie takiego procesu może przyczynić się do zmniejszenia tempa rozwoju procesów miażdżycowych.

Kwas linolowy ze względu na swoje działanie ( destrukcja cząsteczek tłuszczowych )jest popularny wśród osób borykających się z problemem nadmiarem tkanki tłuszczowej i starających się skutecznie pozbyć nadprogramowych kilogramów. Osoby z zaburzonym metabolizmem cukrów i jego nadmiarem w ustroju mogą wesprzeć swój organizm uzupełniając w diecie kwas linolenowy. Kwas linolenowy ( CLA) wykorzystywany jest przez sportowców – wspomaga ich organizmy w czasie treningów. Wspomaga spalanie tłuszczów podczas wysiłku.

Wspiera metabolizm cukrów i tłuszczów.

Sprzyja redukcji nadwagi.

Sposób użycia: 2 kapsułki 2× dziennie.

Składniki (4 kapsułek): Olej z krokosza barwierskiego 4.000 mg (zawierający sprzężony kwas linolowy (CLA) 2.960 – 3.360 mg); barwnik: karmel; dwutlenek tytanu. Kapsułka żelatynowa.
W celu szybszej orientacji w ilości substancji aktywnych, w ekstraktach wykazane zostały ich rzeczywiste (pierwotne) ilości.

UWAGA: Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu suchym i ciemnym w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Najlepiej spożyć przed: Data minimalnej trwałości, będąca jednocześnie numerem partii, znajduje się w górnej części opakowania.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Suplementy diety firmy STARLIFE to produkty przygotowane w oparciu o unikatowe formuły i receptury. Stworzone z inspiracji naturą, wzbogacone naukową wiedzą ekspertów do spraw żywienia, w myśl holistycznej koncepcji zdrowia. Każdy produkt zawiera naturalne składniki.

Naturalne suplementy diety firmy STARLIFE wytwarzane są w USA.

Produkcja i konfekcjonowanie produktów spełnia najwyższe normy jakości certyfikowane jako GMP – Good Manufacturing Practice (Dobra Praktyka Produkcyjna). Cały proces podlega najwyższemu stopniu kontroli, który odpowiada rygorystycznym normom farmaceutycznym.

Najwyższa jakość produktów firmy STARLIFE oparta jest na unikalnej technologii przetwarzania  gwarantuje efektywne przyswajanie .

Produkty firmy STARLIFE nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Napisz opinię
CLA 1000 STAR

CLA 1000 STAR

60 kapsułek

CLA 1000 STAR-wspomaga spalanie tłuszczów

Produkty powiązane