anemia Zobacz większe

Fin Ferrotabs

FINCLUB

Nowy produkt

120 tabl.

Fin Ferrotabs - żelazo pozyskane z naturalnych źródeł roślinnych.

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 11 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,10 zł.


69,44 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

Fin Ferrotabs - żelazo pozyskane z naturalnych źródeł roślinnych oraz witamina C.

Suplement diety fin Ferrotabs zawiera żelazo pozyskane ze źródeł roślinnych oraz witaminę C, która wspomaga jego wchłanianie przez organizm. Uzupełnieniem składu jest cynk i miedź.

Cynk i miedź podnoszą efektywność wykorzystania  żelaza w organizmie.

Żelazo:

  • pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i hemoglobiny

  • przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

  • wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego

  • odgrywa istotną rolę w procesie podziału komórek

  • pomaga w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie

  • wspomaga  utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego

  • wspiera także utrzymanie funkcji poznawczych

Fin Ferrotabs cenne źródło żelaza dla wegetarian.

Składniki: substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu; sproszkowane owoce aceroli 86 mg, fumaran żelaza, ekstrakt ze skórek winogron 20 mg, cytrynian cynku, sproszkowane owoce czarnej porzeczki 10 mg, cytrynian miedzi.

Zawartość składników:w 1 tabletce (% referencyjnych wartości spożycia): wit. C 20 mg (25%), żelazo 18 mg (129%), cynk 5 mg (50%), miedź 1 mg (100%).

Zawartość: 120 tabl./60 g

Sposób użycia:1 tabletka dziennie, rano podczas posiłku.

Uwagi :  Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: Finclub Poland Sp zoo

Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finlandia

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Naturalne suplementy diety z Finclubu to produkty o wysokiej biodostępności dla organizmu.

Producentem naturalnych suplementów diety jest fińska firma Hankintatuku Oy. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Suplementy diety z Finclubu spełniają najwyższe normy jakości na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu do klienta - Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji.

Proces uprawy i zbioru roślin jest zgodny z normami   GAP-Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza (uprawa bez zastosowania pestycydów, ręczny zbiór roślin, uprawy w rejonach czystych ekologicznie).

Składniki naturalnych suplementów z Finclubu  zostały opracowane w oparciu o badania naukowe, światowe bazy danych i najnowszą wiedzę naukową w połączeniu ze sprawdzonymi, często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej.

Firma Finclub to dostawca o wysokim autorytecie w dziedzinie suplementów obecna na rynku od ponad 25 lat.

Finclub stworzył Gremium Lekarskie - gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Naturalne suplementy diety w ofercie  Finclubu nie są testowane na zwierzętach.

 

Opinie

Napisz opinię
Fin Ferrotabs

Fin Ferrotabs

120 tabl.

Fin Ferrotabs - żelazo pozyskane z naturalnych źródeł roślinnych.