Fin Balancegluko caps- kontrola poziomu glukozy Zobacz większe

Fin Balancegluko caps

FINCLUB

Nowy produkt

60 kapsułek

Fin Balancegluko caps - kontrola poziomu glukozy

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 14 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 14 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,40 zł.


87,04 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Znizki z kartą Klubową

Więcej informacji

Fin Balancegluko caps- naturalny suplement diety pomagający w kontroli poziomu glukozy we krwi

Poziom glukozy we krwi może znacznie wzrastać w trakcie dnia ze względu na stopień aktywności fizycznej, zjedzony posiłek bądź stan emocjonalny.  Trwałe utrzymywanie się wskaźników przekraczających normę, prowadzi do powolnego, choć niebezpiecznego uszkadzania nerek, układu nerwowego, krwionośnego, stóp i nóg. Przewlekła hiperglikemia może również skutkować wystąpieniem groźnej neuropatii cukrzycowej, powodującej bolesne skurcze mięśni, osłabienie i napady bólu.

Hiperglikemię najczęściej rozpoznaje się po występujących zazwyczaj naprzemiennie objawach: nadmiernym spożywaniu płynów oraz oddawaniu moczu w ilości powyżej trzech litrów na dobę. Dodatkowymi zwiastunami,  które powinny zwrócić naszą uwagę, jest utrata wagi, kłopoty ze wzrokiem, suchość w ustach czy podrażnienia skóry.

Sytuacje, które mogą prowadzić do hiperglikemii to:

 • różnego rodzaju dolegliwości chorobowe
 • przyjmowanie zbyt obfitych posiłków
 • dieta zawierające nadmierne ilości węglowodanów
 • zakażenia
 • stres/napięcie emocjonalne
 • duży wysiłek fizyczny
 • infekcje
 • przyjmowanie, np. sterydów

Ryzyko wystąpienia hiperglikemii jest większe dla osób z  wysokim poziom stresu, przebytym udarem mózgu i przebytym zawałem mięśnia sercowego.

Wyższy poziom cukru we krwi sprawia odczuwanie objawów hiperglikemii. Wśród najczęściej występujących objawów hiperglikemii wyróżnia się: spadek masy ciała, potrzebę częstego oddawania moczu (nawet w nocy), senność, bóle głowy, kłopoty z widzeniem, ogólne osłabienie, wzmożone pragnienie (występujące również w nocy), kwaśny zapach z ust, przesuszoną skórę (na całym ciele).

Przy umiarkowanych poziomach  cukru we krwi  organizm się do niego „przyzwyczaja” i nie występują żadne symptomy, które wskazywałyby na nieprawidłowy poziom glukozy. Dlatego tak istotna jest kontrola swojego zdrowia, pomiary glukozy i ewentualne wsparcie organizmu poprzez modyfikację diety i dobrze dobrana suplementację

Suplement diety fin Balancegluko caps zawiera ekstrakt z liści rośliny Gymnema sylvestre, który jest standaryzowany na substancję czynną kwasu gymnemowego.

To tropikalna roślina lianowata rosnąca w centralnych i południowych częściach Indii. Hinduska nazwa „gur­mar“ oznacza w tłumaczeniu „niszczyciel cukru“. Od ponad 2000 lat jest stosowana w hinduskiej medycynie naturalnej.

Gymnema sylvestre

 • w pozytywny sposób wpływa na meta­bolizm glukozy

 • wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi

 • pomaga regulować apetyt

 • ma pozytyw­ny wpływ na metabolizm tłuszczów

 • wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu tłuszczów we krwi

Badania wskazują, że u osób zdrowych Gymnema sylvestre nie obniża prawidłowego poziomu cukru ani nie powoduje hipoglike­mii.

Składniki:Gymnema sylvestre ekstrakt 400 mg, żelatyna wołowa, substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, sole magnezowe kwasów tłuszczowych
Zawartość składników:w 2 kapsułkach: kwas gymnemowy 200 mg
Zawartość:60 kapsułek/33 g
Sposób użycia:1 kapsułka 2x dziennie po posiłku, popić
Uwagi :Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat, nastolatków, kobiet w ciąży i matek karmiących piersią. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Wyłączny dystrybutor:FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cie-szyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent:Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Naturalne suplementy diety z Finclubu to produkty o wysokiej biodostępności dla organizmu.

Producentem naturalnych suplementów diety jest fińska firma Hankintatukku Oy. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Suplementy diety z Finclubu spełniają najwyższe normy jakości na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu do klienta - Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji.

Proces uprawy i zbioru roślin jest zgodny z normami   GAP-Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza (uprawa bez zastosowania pestycydów, ręczny zbiór roślin, uprawy w rejonach czystych ekologicznie).

Składniki naturalnych suplementów z Finclubu  zostały opracowane w oparciu o badania naukowe, światowe bazy danych i najnowszą wiedzę naukową w połączeniu ze sprawdzonymi, często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej.

Firma Finclub to dostawca o wysokim autorytecie w dziedzinie suplementów obecna na rynku od ponad 25 lat.

Finclub stworzył Gremium Lekarskie - gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Naturalne suplementy diety w ofercie  Finclubu nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Napisz opinię
Fin Balancegluko caps

Fin Balancegluko caps

60 kapsułek

Fin Balancegluko caps - kontrola poziomu glukozy

Produkty powiązane