Dynaforce-depresja, serotonina Zobacz większe

Fin Dynaforstabs

FINCLUB

Nowy produkt

60 tabletek

Fin Dynaforstabs-ekstrakt z różeńca górskiego (Rhodiola rosea)

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 17 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,70 zł.


102,78 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Znizki z kartą Klubową

Więcej informacji

Fin Dynaforstabs naturalny suplement diety - ekstrakt z różeńca górskiego-adaptogen. 

Różeniec, nazywany arktycznym bądź złotym korzeniem, występuje głównie na terenie Ameryki Północnej, Azji oraz Europy. Roślina ta występuje także w Polsce na obszarach Karpat oraz Sudetów.

Kłącze z korzeniami, które jest surowcem zielarskim zawiera ogromną ilość substancji czynnych: fenoloalkohol, glikozydy salidrozydu, rozarin, rozawin, rozin, liczne flawonoidy, fenolokwasy, kwasy organiczne (bursztynowy, cytrynowy, jabłkowy, szczawiowy), garbniki, tłuszcze, wosk, steryny, oksykumarynę, cukry i wiele innych.

Różeniec górski uważany jest za adaptogen co w praktyce  oznacza to, że wspomaga organizm w adaptacji, czyli przystosowaniu się do zmieniających się czynników zewnętrznych  oddziałujących na organizm.

Nadmierny stres prowadzi do rozwoju takich symptomów jak obniżenie nastroju, przygnębienie czy nadmierne zmęczenie, wzmożona lękliwość, nadreaktywność na bodźce, poczucie niezadowolonia z życia, rozchwianie emocji…

Różeniec górski wykazuje wiele przydatnych właściwości prozdrowotnych dla ludzkiego organizmu:

 • wspomaga normalizację napięcia układu nerwowego w przypadku przeciążenia stresem

 • pomaga złagodzić stres i niepokój

 • sprzyja zwiększeniu odporność na stres

 • pozytywnie wpływa na koncentrację, procesy uczenia się i zapamiętywania

 • wspomaga zwalczanie depresji i spadków nastroju

 • ma wpływ na poprawę stanu psychofizycznego człowieka

 • ułatwia powrót do równowagi psychicznej po ustąpieniu czynników stresujących

 • przyczynia się do  zwiększenia witalność całego organizmu

Składniki: składnik roślinny- ekstrakt z różeńca górskiego (Rhodiola rosea) 200 mg, skrobia kukurydziana, substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu

Zawartość składników: w ½ tabletki:100 mg ekstrakt z różeńca górskiego zawierający: rosavins 4 mg, salidrosides 1 mg

Zawartość:  60 tabletek/30 g

Sposób użycia: ½ tabletki dziennie, rano podczas posiłku.

Uwagi : Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33

Producent:  Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finlandia

 Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Naturalne suplementy diety z Finclubu to produkty o wysokiej biodostępności dla organizmu.

Producentem naturalnych suplementów diety jest fińska firma Hankintatuku Oy. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Suplementy diety z Finclubu spełniają najwyższe normy jakości na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu do klienta - Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji.

Proces uprawy i zbioru roślin jest zgodny z normami   GAP-Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza (uprawa bez zastosowania pestycydów, ręczny zbiór roślin, uprawy w rejonach czystych ekologicznie).

Składniki naturalnych suplementów z Finclubu  zostały opracowane w oparciu o badania naukowe, światowe bazy danych i najnowszą wiedzę naukową w połączeniu ze sprawdzonymi, często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej.

Firma Finclub to dostawca o wysokim autorytecie w dziedzinie suplementów obecna na rynku od ponad 25 lat.

Finclub stworzył Gremium Lekarskie - gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Naturalne suplementy diety w ofercie  Finclubu nie są testowane na zwierzętach.

 

Opinie

Oceń 
2017-09-12

Dynaforce

Kupuję ten produkt już od kilku lat dla mojej żony. Jej nastrój jest znacznie lepszy. Stała się pogodniejsza. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Ja tez , bo lubię żonę w dobrym nastroju

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię
  Fin Dynaforstabs

  Fin Dynaforstabs

  60 tabletek

  Fin Dynaforstabs-ekstrakt z różeńca górskiego (Rhodiola rosea)

  Produkty powiązane