fin Pycnogenol Strong-siny antyoksydant Zobacz większe

Pycnogenol Strong

FINCLUB

Nowy produkt

60 tabl.

Pycnogenol Strong - ochrona przed wolnymi rodnikami i stresem oksydacyjnym.

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 37 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 37 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,70 zł.


224,07 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

Pycnogenol Strong - ochrona przed stresem oksydacyjnym.

Suplement diety Pycnogenol Strong zawiera w swoim składzie opatentowaną substancję Pycnogenol® pozyskaną z kory sosny przybrzeżnej (Pinus maritima). Ze względu na swoje właściwości antyoksydacyjne  ma ona bardzo duże znaczenie w ochronie zdrowia. Pycnogenol® pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym. Przyczynia się do zmniejszenia szkodliwego działania  wolnych  rodników, które często powodują uszkodzenia  tkanek organizmu. Wolne rodniki tlenowe osłabiają system odpornościowy.  Pycnogenol pomaga poprawić krążenie krwi w organizmie.   Przyczynia się także do wzmocnienia naczyń włosowatych, poprawia ich elastyczność i drożność. Wspomaga działanie antyhistaminowe. Pomaga chronić wzrok i skórę.

Pycnogenol : 

  • ma korzystne działanie antyoksydacyjne
  • wykazuje pozytywny wpływ na pracę układu sercowo-naczyniowego
  • jest pomocny w profilaktyce przeciwmiażdżycowej i zapobieganiu udarom
  • pomaga zapobiegać powstawaniu chorób neurodegradacyjnych
  • pomaga utrzymać w zdrowiu naczynia krwionośne

Składniki: skrobia kukurydziana (subst. wiążąca); substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu; składnik roślinny: ekstrakt z kory sosny przybrzeżnej (Pinus maritima) 40 mg.

Zawartość składników:w 1 tabletce: Pycnogenol® 40 mg

Zawartość:  60 tabletek/ 18 g.

Sposób użycia:1-2 tabletki dziennie, rano i w południe po posiłku, popić płynem.

Uwagi:Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor:FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33

Producent:         Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Naturalne suplementy diety z Finclubu to produkty o wysokiej biodostępności dla organizmu.

Producentem naturalnych suplementów diety jest fińska firma Hankintatuku Oy. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Suplementy diety z Finclubu spełniają najwyższe normy jakości na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu do klienta - Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji.

Proces uprawy i zbioru roślin jest zgodny z normami   GAP-Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza (uprawa bez zastosowania pestycydów, ręczny zbiór roślin, uprawy w rejonach czystych ekologicznie).

Składniki naturalnych suplementów z Finclubu  zostały opracowane w oparciu o badania naukowe, światowe bazy danych i najnowszą wiedzę naukową w połączeniu ze sprawdzonymi, często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej.

Firma Finclub to dostawca o wysokim autorytecie w dziedzinie suplementów obecna na rynku od ponad 25 lat.

Finclub stworzył Gremium Lekarskie - gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Naturalne suplementy diety w ofercie  Finclubu nie są testowane na zwierzętach.

 

Opinie

Napisz opinię
Pycnogenol Strong

Pycnogenol Strong

60 tabl.

Pycnogenol Strong - ochrona przed wolnymi rodnikami i stresem oksydacyjnym.

Produkty powiązane