fin Detoxis ziołowe oczyszczanie organizmu Zobacz większe

Fin Detoxis

FINCLUB

Nowy produkt

250 ml

Fin Detoxis ziołowe oczyszczanie organizmu z toksyn.

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 18 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 18 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,80 zł.


108,33 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

Fin Detoxis ziołowe oczyszczanie organizmu z toksyn i poprawa trawienia.

Fin Detoxis został skomponowany z wyciągów dziewięciu ziół.  Zawarto w nim składniki, które w dobroczynny  sposób wpływają na trawienie pokarmów. Innym ich korzystnym dla zdrowia aspektem jest pozytywna  stymulacja pracy wątroby, woreczka żółciowego i nerek.  Ten naturalny suplement diety wspomaga detoksykację organizmu w ramach kuracji oczyszczających.  Może posłużyć także w przypadku dysfunkcji  organów i narządów odpowiedzialnych za właściwy metabolizm. Suplement diety jest wzbogacony magnezem, witaminą B5 i inuliną.


Magnez wspomaga obniżenie poziomu zmęczenia i znużenia oraz pracę układu nerwowego i mięśni.

Witamina B5 wspomaga prawidłowy metabolizm energetyczny.

Inulina zalecana jest w ramach dbałości o florę jelitową, łagodnie oczyszcza z toksyn jelita, poprawia pasaż jelitowy.

Liście zielonej herbaty wspomagają oczyszczanie z toksyn dróg moczowych i nerek i ich naturalne funkcjonowanie,.

Brzoza brodawkowata wspomaga oczyszczanie dróg moczowych z toksycznych substancji i dba o funkcjonowanie nerek.

Karczoch jest użyteczny w oczyszczaniu organizmu, wspomaga trawienie, funkcjonowanie jelit i wątroby.

Wiązówka błotna wspomaga wydalanie wody z organizmu.

Fiołek trójbarwny wspiera proces  trawienie.

Mniszek pospolity wspomaga pracę żołądka, wątroby, układu moczowego.

Łopian większy ma pozytywny wpływ na oczyszczenie z toksyn krwi.

Morszczyn pęcherzykowaty pozytywnie wpływa na trawienie i daje uczucie sytości.

Składniki:woda demineralizowana; koncentrat z granatowca właściwego (Punica granatum) 22%; inulina; subst. słodząca: gliceryna; frukto-oligosacharydy; cytrynian magnezu; liście zielonej herbaty (Camelia sinensis) 0,25%; brzoza brodawkowata (Betula pendula); karczoch zwyczajny (Cynara scolymus) 0,2%; wiązówka błotna (Filipendula ulmaria); fiołek trójbarwny (Viola tricolor); konserwant: sorbinian potasu; mniszek pospolity (Taraxacum officinalis) 0,09%; łopian większy (Arctium lappa) 0,08%; morszczyn pęcherzykowaty (Fucus vesiculosus); deksapanthenol.
Zawartość składników:w 15 ml (%RWS): magnez 60 mg (16%), wit. B5 4 mg (66,7%).
Zawartość:250 ml.
Sposób użycia:15 ml dziennie. Zalecaną dzienną porcję do spożycia wymieszać ze szklanką wody i pić w ciągu dnia.
Uwagi :Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.
Wyłączny dystrybutor:FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent:Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finlandia

Naturalne suplementy diety, które oferuje Finclub wyprodukowane zostały przez firmę fińską firmę Hankintatukku Oy z siedzibą w Helsinkach. Spółka ta należy do europejskich liderów w zakresie suplementów diety i zdrowej żywności. Firma Hankintatuku Oy Otrzymała nagrodę Ministerstwa Przemysłu i Handlu Finlandii. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach. Wyniki badań są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.
W prowadzonych badaniach Hankintatukku Oy korzysta ze światowych baz danych i wiedzy naukowców łącząc zdobycze wiedzy z doświadczeniami ponad tysiącletniej tradycji medycyny naturalnej.
Fińska przyroda dzięki czystemu środowisku oraz zjawisku dni polarnego z długookresowym nasłonecznieniem stwarza optymalne warunki uprawy dla unikalnych roślin i ziół z wysoką zawartością substancji czynnych. Roślinne ekstrakty, surowce i produkty poddawane są wielokrotnym kontrolom.
Produkcja suplementów diety spełnia najostrzejsze normy dotyczące jakości produkcji zgodny  z GMP (Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji). Sam produkt poddawany jest szczegółowym kontrolom od momentu wyboru surowców aż po produkt końcowy. Przez cały ten czas musi spełniać warunki kilkustopniowej kontroli jakości. Posiada swój „akt urodzenia”, który towarzyszy mu od rozpoczęcia jego produkcji aż po wysyłkę.

Firma Hankintatukku Oy jest jedną z niewielu firm w Europie, która spełnia normy GAP (Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza)  i która mogła sobie pozwolić na wprowadzenie tej nowości na swoich plantacjach. GAP dba o najwyższą jakość roślin, z których produkowane są suplementy diety. Roślina jest troskliwie uprawiana od chwili zasadzenia nasiona aż po zbiór. Mamy gwarancję, że do produkcji naszych produktów użyto roślin, które są uprawiane bez zastosowania pestycydów, ręcznie zbierane, wtedy, kiedy zawierają najwięcej substancji czynnych i uprawiane są w rejonach czystych ekologicznie bez użycia chemii.

Hankintatukku w szerokim zakresie współpracuje z Rolniczym Instytutem Badawczym. Głównym zadaniem Instytutu jest wykazanie możliwości udomowienia i uprawy roślin w Finlandii. Po latach systematycznych badań Instytut uczy rolników, w jaki sposób uprawiać rośliny i jak o nie dbać, aby spełniały najwyższe kryteria jakości.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Nie sugerują rozpoznawania ani leczenia chorób. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Opinie

Napisz opinię
Fin Detoxis

Fin Detoxis

250 ml

Fin Detoxis ziołowe oczyszczanie organizmu z toksyn.

Produkty powiązane